6 wyników dla tematu: odpowiedzialnosc-pracownika

Artykuły:

Badanie stanu trzeźwości - kiedy jest dozwolone?

Czy z powodu uzasadnionego podejrzenia stawienia się do pracy w stanie po użyciu alkoholu albo spożywania alkoholu w czasie pracy, przeprowadza się badanie stanu trzeźwości pracownika? Kiedy może on odmówić takiego badania? Sprawdź!

8 kwietnia 2022

Odpowiedzialność księgowego wobec biura rachunkowego

Osoba prowadząca biuro rachunkowe zatrudnia księgowych do wykonywania czynności, które często wiążą się z ryzykiem popełnienia błędów. Sprawdź, jak wygląda odpowiedzialność księgowego wobec biura w którym jest zatrudniony. Czy biuro może nałożyć kary?

4 marca 2022

Jaka jest odpowiedzialność pracownika w miejscu pracy?

Z czym wiążę się odpowiedzialność pracownika w miejscu pracy? Czy pracownik zawsze ponosi odpowiedzialność finansową? Na jakich zasadach dochodzi się poniesienia odpowiedzialności pracownika przez pracodawcę? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

22 lipca 2021

Odpowiedzialność pracowników – w jaki sposób pracodawca może się chronić przed nadużyciami ze strony pracownika?

Czym jest odpowiedzialność porządkowa pracowników? Jaka jest odpowiedzialność pracowników za szkodę wyrządzoną pracodawcy? Czym jest odpowiedzialność materialna? Jakie występują rodzaje kar porządkowych? Przeczytaj artykuł i sprawdź!

31 lipca 2020

Mienie powierzone - odpowiedzialność pracownika za wyrządzone szkody

Powierzyłeś pracownikowi wartościowe przedmioty, a w skutek zaniedbania z jego strony uległy one zniszczeniu? Gdy w grę wchodzi mienie powierzone mamy do czynienia z domniemaniem prawnym. Dowiedz się, jakie przesłanki muszą zostać wówczas spełnione!

17 września 2019

Odpowiedzialność pracodawcy za czyny pracowników - musisz wiedzieć!

Jaka jest odpowiedzialność pracodawcy za czyny pracowników? Jakie są zasady i zakres odpowiedzialności pracowników i pracodawcy? Czy sytuacje takie są uregulowane prawnie? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

8 sierpnia 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów