0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: e-fakturowanie

Artykuły:

Czy i od kiedy e-fakturowanie jest obowiązkowe dla przedsiębiorców?

Ustrukturyzowany charakter e-Faktur w znacznym stopniu ułatwi rozliczanie obrotu pomiędzy przedsiębiorcami oraz usprawni proces księgowania faktur poprzez redukcję pomyłek przy ręcznym wprowadzaniu faktur. Czy e-fakturowanie będzie obowiązkowe?

23 czerwca 2022

E-fakturowanie – sprawdź, od kiedy obowiązek!

Rząd uchwalił ustawę dotyczącą Krajowego Systemu e-faktur! Będzie to ułatwienie dla przedsiębiorców podczas wystawiania, wysyłania oraz przechowywania faktur. Sprawdź od kiedy e-fakturowanie będzie obowiązkowe dla wszystkich! Sprawdź co się jeszcze zmieni

9 listopada 2021

E-fakturowanie - czyli nowy pomysł MF!

Ministerstwo Finansów po raz kolejny zasiało ziarno paniki wśród podatników! Pojawiły się bowiem kolejne pomysły na uszczelnienie podatku VAT. Nowe przepisy mogą jednak spowodować utrudnienia w obiegu dokumentów. Sprawdź, na czym polega e-fakturowanie!

21 lutego 2020

Ustrukturyzowana e-faktura w zamówieniach publicznych – od dziś e-faktura to nie pdf!

Ustawa o e-fakturowaniu nakłada na niektóre podmioty obowiązek odbioru tzw. ustrukturyzowanych e-faktur. Taką e-fakturą nie jest ani pdf, ani skan dokumentu sprzedaży. Czym więc jest ustrukturyzowana e-faktura i kto ma obowiązek jej odbierania i wysyłania

18 kwietnia 2019

Jak działa miniportal do spraw zamówień publicznych?

MiniPortal ds. zamówień publicznych (miniportal e-Zamówień) ma za zadanie zapewnić stronom postępowania, czyli Zamawiającym oraz Wykonawcom komunikację elektroniczną oraz elektroniczne składanie ofert i wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu.

24 października 2018

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów