0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Poradnik Przedsiębiorcy w TOP 10 w Polsce

Wielkość tekstu:

Poradnik Przedsiębiorcy po raz kolejny jednym z najczęściej czytanych portali o tematyce biznesowej w Polsce

Jak wynika z informacji zamieszczonych na portalu wirtualnemedia.pl Poradnik Przedsiębiorcy po raz kolejny znalazł się w zestawieniu dziesięciu najczęściej czytanych serwisów o tematyce prawno-biznesowej w Polsce.

 

 

Badanie mediapanel przeprowadzone w sierpniu 2021 r. przez Gemius/PBI na zlecenie wirtualnemedia.pl miało na celu wyłonienie liderów Polskiego Internetu zajmujących się tematyką prawno-biznesową w Polsce.

Poradnik przedsiębiorcy zajmując 10. miejsce w zestawieniu zyskał ponad 387 332 tysięcy czytelników miesiąc do miesiąca i zanotował ogólny wynik 3,17 milionów użytkowników w sierpniu.

Jest to wzrost na poziomie 1,33% w ilości użytkowników odwiedzających portal. Miesiąc zakończyliśmy wynikiem 9,61% zasięgu w Polskim Internecie konkurując m.in. z Buisness Insider Polska (grupa medialną Ringier Axel Springer), money.pl czy gazeta.pl (Angora). 

W informacjach zawartych na stronie wirtualnemedia.pl wynika, że:

sekcja biznesowo-prawna Gazeta.pl zyskała 394 tys. internautów (9,4 proc. w górę), Rp.pl - 628,9 tys. (18 proc.), a Bankier.pl - 185,6 tys. (5,3 proc.). Za to Infor.pl zanotował spadek o 439,5 tys. odwiedzających (10,8 proc.), natomiast część gospodarczo-prawna Interii - o 557,3 tys. (13,9 proc.).

Pracując nad Poradnikiem Przedsiębiorcy tworzymy jeden z najbardziej rzetelnych i najchętniej czytanych portali w Polsce. Każdego miesiąca publikujemy niezależne treści trafiają do milionów przedsiębiorców poszukujących pomocy. To sukces, na który składa się zaangażowanie i praca całego zespołu redakcyjnego. Dlatego gratulujemy kolejnego sukcesu wszystkim osobom zaangażowanym w proces wydawniczy.

 

 

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów