0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Pomysł na biznes

Pomysł na biznes

Jak założyć firmę informatyczną - najważniejsze informacje

Branża informatyczna dynamicznie się rozwija. Informatykom nie brakuje zleceń. Co więcej branża ta cieszy się wysokimi zarobkami. Jeżeli zastanawiasz się nad własnym biznesem, warto rozważyć ten kierunek. Dowiedz się jak założyć firmę informatyczną!

20 kwietnia 2022

Pomysł na biznes

Franczyza pomysłem na biznes

Franczyza pomysłem na biznes - czy to dobry wybór? Franczyza to jeden z nowocześniejszych modeli rozwoju biznesu. Pozwala prowadzić działalność pod marka znanej firmy co może dawać duże korzyści. Jednak jakie są wady tego modelu biznesowego? Odpowiadamy!

10 marca 2022

Pomysł na biznes

Zakład aktywności zawodowej - korzyści z otwarcia

Zakład aktywności zawodowej to jednostka o specjalnym celu działania, jakim jest rehabilitacja zawodowa i społeczna osób niepełnosprawnych. Może otrzymać dofinansowanie i inne profity podatkowe. Jakie są korzyści z otwarcia zakładu aktywności zawodowej?

12 maja 2021

Pomysł na biznes

Jak założyć firmę szkoleniową - praktyczne wskazówki

Branża edukacyjna ciągle się rozwija. Powstają nie tylko nowe szkoły, ale także firmy szkoleniowe, których klientami są głównie dorośli. Czym charakteryzuje się taka firma i jakie wymagania należy spełnić? Sprawdź, jak założyć firmę szkoleniową!

17 lipca 2022

Pomysł na biznes

Wydatki uregulowane kartą kredytową a ewidencja w KPiR

Jak powinny zostać zewidencjonowane wydatki uregulowane kartą kredytową za zakupy firmowe? Czy ujmowane są w KPiR? W artykule znajdziesz również odpowiedz na pytanie, czy opłaty związane z korzystaniem z karty kredytowej mogą stanowić koszt podatkowy.

19 października 2021

Pomysł na biznes

Biuro nieruchomości - jak założyć krok po kroku

Biuro nieruchomości to ciekawy pomysł na własną działalność gospodarczą, zwłaszcza po wejściu w życie przepisów ustawy o deregulacji. Znosi ona obowiązek posiadania licencji przez pośrednika nieruchomości. Dowiedz się, jak założyć biuro nieruchomości!

25 czerwca 2022

Pomysł na biznes

Jak założyć sklep internetowy i ile to kosztuje?

Założenie sklepu internetowego wydawałoby się prostą sprawą – masz produkt, pomysł i platformę więc możesz sprzedawać. W praktyce jednak należy zadbać o wiele różnych kwestii i przeanalizować koszty. Jak założyć sklep internetowy? Ile pieniędzy potrzeba?

3 lutego 2022

Pomysł na biznes

Jak założyć klub fitness - najważniejsze informacje

Kluby fitness można spotkać praktycznie na każdym większym osiedlu w mieście. To miejsce, które oferuje usługi z zakresu zajęć sportowych i rekreacyjnych. Pozwala przyjemnie spędzić czas. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się jak założyć klub fitness!

15 marca 2022

Pomysł na biznes

Jak założyć przedszkole - podpowiadamy w artykule!

Jak założyć przedszkole? Takie pytanie zadaje sobie obecnie wielu początkujących przedsiębiorców, którzy odkryli, że założenie takiej placówki dydaktycznej to dobry pomysł na biznes. Jak tego dokonać? Na co zwrócić szczególną uwagę? Podpowiadamy!

8 września 2021

Pomysł na biznes

Jak założyć agencję pośrednictwa pracy?

Pośrednictwo pracy polega na udzielaniu pomocy w uzyskaniu zatrudnienia. Jak założyć agencję pośrednictwa pracy? Na co należy zwrócić uwagę przy zakładaniu tego rodzaju działalności? Jakie warunki trzeba spełnić? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej.

10 kwietnia 2022

Pomysł na biznes

Jak założyć zakład fryzjerski - praktyczne wskazówki

Przez ostatnie kilkanaście lat salony fryzjerskie przeszyły prawdziwą rewolucję i zawód fryzjera kojarzy się z prawdziwymi artystami. Planujesz założenie własnego salonu fryzjerskiego? Dowiedz się krok po kroku, jak założyć zakład fryzjerski.

21 kwietnia 2022

Pomysł na biznes

Jak założyć gospodarstwo rolne - warunki

Osoba, która zdecyduje się na prowadzenie własnego gospodarstwa rolnego, a która wcześniej nie miała z tym do czynienia, musi spełnić szereg wymagań z tym związanych. W artykule podpowiadamy, jak założyć gospodarstwo rolne i jakie warunki trzeba spełnić!

7 lipca 2022

Pomysł na biznes

Usługi hotelarskie w pigułce, czyli jak założyć hotel lub pensjonat?

Usługi hotelarskie to często niezwykle dochodowy interes. Sam pomysł jednak nie wystarczy. Już na początku musisz wiedzieć, jakie wymagania prawne należy spełnić w przypadku tego rodzaju działalności. Dowiedz się, jak założyć hotel lub pensjonat.

20 maja 2022

Pomysł na biznes

Jak założyć żłobek lub klub dziecięcy? - wszystko co warto wiedzieć

Zastanawiasz się jak założyć żłobek lub klub dziecięcy, ale nie wiesz od czego zacząć? Jakie wymagania należy spełnić i gdzie należy zgłosić rozpoczęcie prowadzenie żłobka? Przeczytaj artykuł i dowiedz się jakie formalności należy w tym celu spełnić!

6 lutego 2022

Pomysł na biznes

Jak założyć firmę sprzątającą - praktyczne wskazówki

W Polsce popularność profesjonalnych firm sprzątających wzrasta, warto więc przemyśleć wady oraz zalety tego biznesu, a także dowiedzieć się, jak odbywa się proces zakładania własnej działalności gospodarczej. Sprawdź, jak założyć firmę sprzątającą!

12 lipca 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów