0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

10 wyników dla tematu: poszukiwanie-pracy

Artykuły:

Dni wolne na poszukiwanie pracy – wypowiedzenie umowy przez pracodawcę

Czy pracownikowi przysługują dni wolne na poszukiwanie pracy jeśli umowa została wypowiedziana przez pracodawcę? Od czego zależy limit dni wolnych na poszukiwanie pracy i czy przysługuje za nie wynagrodzenie? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

5 czerwca 2024

Darmowe ogłoszenia o pracę Wałbrzych

Rynek pracy w Polsce rozwija się z roku na rok coraz prężniej. W każdym większym mieście w Polsce pojawia się wiele ofert pracy, większość z nich znajduje się w internecie. Przeglądając darmowe oferty o pracę w Wałbrzychu masz okazję znaleźć zatrudnienie!

17 listopada 2021

Darmowe ogłoszenia o pracę w Zielonej Górze

Poszukiwanie okres to ciężki okres dla każdego pracownika. Wiąże się on ze stresem i natłokiem zadań. Pracownicy szukający pracy w Zielonej Górze nie muszą jednak martwić się o brak ofert. Zobacz darmowe ogłoszenia o pracę z Zielonej Góry i całej Polski.

10 listopada 2021

Darmowe ogłoszenia o pracę - Kielce

Kielce to obecnie szybko rozwijające się miasto, które słynie z wysoko rozwiniętego przemysłu. W regionie Kielc rozwijają się duże firmy rozlokowane zarówno w pobliżu miasta, jak i okolicach. Zobacz darmowe ogłoszenia o pracę w Kielcach i znajdź pracę!

27 października 2021

Darmowe ogłoszenia o pracę Rzeszów

Poszukiwanie pracy nie jest łatwe, bywa również czasochłonne. Od tego, czy znajdziemy dobrą pracę dużo zależy ilość ogłoszeń, które przejrzymy oraz . O pracę w dużym mieście jest znacznie łatwiej, dlatego zobacz darmowe ogłoszenia o pracę w Rzeszowie.

21 października 2021

Darmowe ogłoszenia o pracę Łódź

Mawia się, że Łódź jest miastem możliwości, rynek ofert pracy rzeczywiście ten fakt potwierdza. Hasło darmowe ogłoszenia o pracę Łódź przyciąga wielu kandydatów chcących podjąć zatrudnienie. Jakie branże najszybciej rozwijają się w Łodzi? Przeczytaj!

14 października 2021

Centralna Baza Ofert Pracy - co to za portal?

Centralna baza ofert pracy to portal, na którym znajdują się m.in. oferty pracy czy informacje o kursach i szkoleniach, zamieszczane przez urzędy pracy. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie jeszcze inne informacje znajdziesz na tym portalu!

1 lipca 2019

Dni wolne na poszukiwanie pracy– komu się należą?

Dni wolne na poszukiwanie pracy to jedno z uprawnień, których może domagać się pracownik, z którym została rozwiązana umowa o pracę. Ile dni należy się pracownikowi w takiej sytuacji? Czy za okres poszukiwania pracy przysługuje mu wynagrodzenie? Sprawdź!

12 czerwca 2019

Skuteczne poszukiwanie pracy - jak powinno wyglądać?

Jak powinno wyglądać efektywne poszukiwanie pracy? Co zamieścić w swoim CV? Czy ograniczyć swoje działania wyłącznie do internetu? W artykule podpowiadamy skuteczne wskazówki na poszukiwania i znalezienie odpowiedniej pracy. Sprawdź.

22 stycznia 2018

Szukasz pracy? Zachowaj pozytywne nastawienie!

Poszukiwanie pracy jest pewnego rodzaju grą losową. Nigdy nie wiesz, kiedy nadejdzie moment, w którym ktoś przeczyta Twoje CV i po prostu Cię zechce. Często jednak oczekiwanie na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną jest długie i nużące.

24 września 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów