0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

11 wyników dla tematu: poszukiwanie-pracy

Artykuły:

Od czego zacząć poszukiwania pracy?

Poszukiwanie pracy to żmudny proces, ale nie awykonalny. Sprawdź gdzie szukać ofert pracy, jak napisać atrakcyjny życiorys oraz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

14 października 2022

Dni wolne na poszukiwanie pracy – wypowiedzenie umowy przez pracodawcę

Czy pracownikowi przysługują dni wolne na poszukiwanie pracy jeśli umowa została wypowiedziana przez pracodawcę? Od czego zależy limit dni wolnych na poszukiwanie pracy i czy przysługuje za nie wynagrodzenie? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

5 października 2022

Darmowe ogłoszenia o pracę Wałbrzych

Rynek pracy w Polsce rozwija się z roku na rok coraz prężniej. W każdym większym mieście w Polsce pojawia się wiele ofert pracy, większość z nich znajduje się w internecie. Przeglądając darmowe oferty o pracę w Wałbrzychu masz okazję znaleźć zatrudnienie!

17 listopada 2021

Darmowe ogłoszenia o pracę w Zielonej Górze

Poszukiwanie okres to ciężki okres dla każdego pracownika. Wiąże się on ze stresem i natłokiem zadań. Pracownicy szukający pracy w Zielonej Górze nie muszą jednak martwić się o brak ofert. Zobacz darmowe ogłoszenia o pracę z Zielonej Góry i całej Polski.

10 listopada 2021

Darmowe ogłoszenia o pracę - Kielce

Kielce to obecnie szybko rozwijające się miasto, które słynie z wysoko rozwiniętego przemysłu. W regionie Kielc rozwijają się duże firmy rozlokowane zarówno w pobliżu miasta, jak i okolicach. Zobacz darmowe ogłoszenia o pracę w Kielcach i znajdź pracę!

27 października 2021

Darmowe ogłoszenia o pracę Rzeszów

Poszukiwanie pracy nie jest łatwe, bywa również czasochłonne. Od tego, czy znajdziemy dobrą pracę dużo zależy ilość ogłoszeń, które przejrzymy oraz . O pracę w dużym mieście jest znacznie łatwiej, dlatego zobacz darmowe ogłoszenia o pracę w Rzeszowie.

21 października 2021

Darmowe ogłoszenia o pracę Łódź

Mawia się, że Łódź jest miastem możliwości, rynek ofert pracy rzeczywiście ten fakt potwierdza. Hasło darmowe ogłoszenia o pracę Łódź przyciąga wielu kandydatów chcących podjąć zatrudnienie. Jakie branże najszybciej rozwijają się w Łodzi? Przeczytaj!

14 października 2021

Centralna Baza Ofert Pracy - co to za portal?

Centralna baza ofert pracy to portal, na którym znajdują się m.in. oferty pracy czy informacje o kursach i szkoleniach, zamieszczane przez urzędy pracy. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie jeszcze inne informacje znajdziesz na tym portalu!

1 lipca 2019

Dni wolne na poszukiwanie pracy– komu się należą?

Dni wolne na poszukiwanie pracy to jedno z uprawnień, których może domagać się pracownik, z którym została rozwiązana umowa o pracę. Ile dni należy się pracownikowi w takiej sytuacji? Czy za okres poszukiwania pracy przysługuje mu wynagrodzenie? Sprawdź!

12 czerwca 2019

Skuteczne poszukiwanie pracy - jak powinno wyglądać?

Jak powinno wyglądać efektywne poszukiwanie pracy? Co zamieścić w swoim CV? Czy ograniczyć swoje działania wyłącznie do internetu? W artykule podpowiadamy skuteczne wskazówki na poszukiwania i znalezienie odpowiedniej pracy. Sprawdź.

22 stycznia 2018

Szukasz pracy? Zachowaj pozytywne nastawienie!

Poszukiwanie pracy jest pewnego rodzaju grą losową. Nigdy nie wiesz, kiedy nadejdzie moment, w którym ktoś przeczyta Twoje CV i po prostu Cię zechce. Często jednak oczekiwanie na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną jest długie i nużące.

24 września 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów