0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: komunikacja-wewnetrzna

Artykuły:

Biuletyn firmowy - czy przyda się też w twojej firmie?

Biuletyn firmowy to nic innego jak magazyn wewnątrzorganizacyjny. Ma on służyć przede wszystkim jako narzędzie komunikacyjne. Dlaczego warto wprowadzić go do swojej firmy? Kto powinien go redagować? Jakie cele firmowe realizuje? Przeczytaj nasz artykuł!

21 lutego 2017

Jakie możliwości daje komunikacja wewnętrzna w firmie?

Dobry, zgrany zespół to jedna z gwarancji sukcesu firmy. Czy można o nim mówić, jeżeli zaniedbana zostanie komunikacja wewnętrzna? Jak ją budować i co się dzieje, kiedy brak jej w firmie? Sprawdź, odpowiedź znajdziesz w naszym artykule!

10 października 2016

Komunikacja z pracownikami - jak sprawić, by była skuteczna?

Komunikacja wewnętrzna jest kluczem do efektywnego działania przedsiębiorstwa. Odpowiedni sposób rozmawiania z pracownikami może znacznie wpłynąć na ułatwienie pracy całego zespołu. Przeczytaj i dowiedz się, jak mówić, żeby cię rozumiano.

23 lutego 2016

Team briefing - antidotum na niesprawną komunikację

Pracownicy powinni wiedzieć, jak odbierana jest ich praca i jak wpływa na ogólny obraz firmy. Ważne także, żeby byli zmotywowanymi do kolejnych działań oraz poinformowani o nadchodzących zmianach. Team briefing może w tym pomóc. Sprawdź!

4 listopada 2014

Po co firmie sekretariat?

Pierwsze miejsce, z którym mają styczność kontrahenci firmy lub przedstawiciele mediów - sekretariat - jest często traktowane niepoważnie przez menadżerów i innych pracowników wyższego stopnia. Poznaj zalety posiadania sprawnego sekretariatu w firmie.

23 października 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów