0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: rynek-pracy

Artykuły:

XX Kurs na HR

Kurs na HR – ogólnopolski cykl spotkań bezpłatnych, na którym poruszane są najbardziej istotne kwestie dot. rynku pracy – odbędzie się 20 października w formie online. W programie liczne prezentacje i dyskusje, debata, wyjątkowi goście.

20 września 2022

Rynek pracy w 2022 - Jakie zmiany czekają pracowników?

Podwyżki wynagrodzeń i nowe miejsca pracy to niejedyne zmiany, jakie czekają na pracowników w przyszłym roku. Zobacz, które branże będą intensywnie rekrutować w 2022r., jakie zachodzą zmiany w podatkach, w prawie pracy oraz co znaczy work-life balance

28 grudnia 2021

Darmowe ogłoszenia o pracę Olsztyn

Zatrudnianie pracownika to czasami długi proces. Rynek pracy w Olsztynie od lat rozwija się dobrze, a stopa bezrobocia rejestrowanego znacznie spadła. Pracodawcy mogą liczyć, że znajdą wykwalifikowanego pracownika, ponieważ rośnie liczba zainteresowanych.

15 listopada 2021

Future skills - umiejętności przyszłości, czyli rynek pracy w 2030 roku

Raporty wskazują kompetencje przyszłości, które mogą być niezbędne dla utrzymania swojej atrakcyjności na rynku pracy. Wiadomo już które umiejętności będą pożądane w przyszłym roku. Prognozy wybiegają jednak dalej i wskazują także kierunek na lata 2030.

6 czerwca 2019

Rekrutacja – gdzie należy szukać pracowników?

Rekrutacja - jak ją skutecznie zaplanować? Obecnie w niektórych branżach coraz trudniej o znalezienie specjalistów. Dlatego też musimy wiedzieć, gdzie szukać pracowników, gdzie działać w ramach rekrutacji. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

4 czerwca 2019

Planowanie własnej kariery zawodowej: Kariera a rynek pracy (cz.3)

Planując własną karierę zawodową trzeba brać pod uwagę sytuację na rynku pracy. Rynek pracy jest bardzo dynamiczny, a jego tendencje rozwoju szybko się zmieniają. Sprawdź, jakie umiejętności są cenione oraz jakich ustępstw oczekuje się od pracowników!

20 maja 2016

Zasady praktyki absolwenckiej

Skończyłeś studia? Załap się na praktykę absolwencką!

5 czerwca 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów