0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Gadżety nowoczesnej kobiety - co warto mieć?

Nasz ekspert:
Artykuły autora

Wielkość tekstu:

Czy gadżetomania to przypadłość wyłącznie mężczyzn? Okazuje się, że nie. Kobiety cenią wygodne i ciekawe rozwiązania równie bardzo, jak ich partnerzy. Sprawdźmy zatem, jakie gadżety może sobie sprawić businesswoman.

Stereotypy sugerują, że największymi gadżeciarzami są mężczyźni w średnim wieku. Po młodzieńczych latach i późniejszych obowiązkach związanych z wychowaniem dzieci przychodzi w ich życiu taki etap, w którym otaczają się elektronicznymi zabawkami, pozwalającymi im przeżyć drugą młodość. Czy aby na pewno gadżetomania jest wyłącznie męską przypadłością?

Otóż nie. Kobiety także lubią inwestować w przydatne i proste sprzęty, które są w stanie ułatwić ich codzienność. Przyjrzyjmy się najpopularniejszym z nich.

Specjalne rękawice do demakijażu

Dostępne na polskim rynku rękawice do demakijażu to idealne rozwiązanie dla kobiet ceniących wygodę. Gadżet ten pozwala usunąć makijaż z twarzy w każdym miejscu, bez konieczności zabierania ze sobą specjalnych płynów i wacików. Do zmycia podkładu wystarczy zwykła woda, którą trzeba nasączyć rękawicę. Wszystko dzięki odpowiednim właściwościom materiału - po namoczeniu jest gotowy do bezproblemowego starcia całego make-upu.

Głowa do makijażu

Choć może to zabrzmieć i wyglądać nieco strasznie, okazuje się ciekawym pomysłem do nauki makijażu. O czym mowa? O głowie z wymiennymi ustami i oczami stworzonej specjalnie do ćwiczeń związanych z robieniem makijażu (zarówno zwykłego, jak i permanentnego). Na tym przedmiocie profesjonalistki oraz amatorki makijażu do woli mogą ćwiczyć i zwiększać swoje umiejętności.

Bidon z filtrem

Bidon z filtrem to idealne i oszczędne rozwiązanie. Dzięki niemu zawsze będziesz mieć czystą, zdatną do picia wodę, bez konieczności codziennego zakupu wersji butelkowej. Do tego gadżetu możesz wrzucić limonkę bądź cytrynę, całość zalać wodą i cieszyć się zdrowym napojem. Zabrakło ci wody? Wystarczy, że wlejesz ją do bidonu, korzystając z jakiegokolwiek kranu. W droższej wersji bidon można zakupić z elektronicznym kontrolerem poziomu nawodnienia, który będzie liczył ilość płynów wypitych przez ciebie w ciągu dnia.

Pojemnik na herbatę

Specjalna butelka na herbatę z zaparzaczem to idealne rozwiązanie dla aktywnej kobiety, która docenia nie tylko wygodę, ale i smak. Nie dość, że pojemnik pozwala utrzymać ciepło napoju, to w zaparzaczu można umieścić dowolną herbatę liściastą i delektować się jej świeżym smakiem w każdym momencie.

Power Bank

Zapominasz o ładowaniu swojego telefonu w domu, często pozostając w związku z tym bez kontaktu ze światem? Możesz się przed tym zabezpieczyć. Jeśli zainwestujesz w popularny gadżet Power Bank, już nigdy nie zdarzy ci się niespodziewane wyładowanie baterii. Wystarczy naładować go jednokrotnie i wrzucić do torebki. Nowoczesne Power Banki utrzymują swoją moc nawet przez kilkanaście dni - w każdej chwili i każdym miejscu będziesz więc mogła z niego skorzystać.

Ramka cyfrowa

Cyfrowa ramka to ciekawy substytut dla ciężkiego albumu ze zdjęciami. Dzięki możliwości przeglądania zdjęć oraz filmów w najpopularniejszych formatach graficznych gadżet ten może spełnić w twoim domu kilka funkcji. Oprócz przenośnego albumu także ciekawej ozdoby, która będzie prezentować twoim gościom zapętloną prezentację z wybranymi fotografiami.

Niania

Ciekawy gadżet dla nowoczesnej mamy. Elektroniczna niania to kuszące rozwiązanie, które pozwoli ci opiekować się twoim dzieckiem przy jednoczesnym wykonywaniu czynności w innych pomieszczeniach. Dzięki wbudowanej kamerze i czujnikowi widzisz swoje dziecko, będąc w zasięgu nadajnika (około 200 metrów) w każdym miejscu swojego domu. Dzięki temu możesz być aktywna, ćwiczyć czy gotować, sprawdzając nie wchodząc do pokoju czy twoja pociecha nadal śpi.

Pomysłowe gadżety mogą znacznie powiększyć komfort naszego życia. Często przedmioty, o których nie mieliśmy pojęcia, stają się naszymi stałymi towarzyszami, bez których nie wyobrażamy sobie później swojej codzienności. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety powinni zainwestować w takie, które najbardziej odpowiadają stylowi ich życia oraz konkretnym potrzebom.

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów