0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: analiza-finansowa

Artykuły:

Analiza wskaźnikowa przedsiębiorstwa - wskaźniki płynności

Jedną z podstawowych analiz przedsiębiorstwa jest jego płynność finansowa. Jednak określa ona nie tylko zdolność do terminowego regulowania bieżących zobowiązań. Sprawdź, co jeszcze kryje się za tym pojęciem i jak obliczyć wskaźniki płynności finansowej!

9 maja 2023

Rozpoczęcie działalności gospodarczej (cz. 13) – Tworzenie biznesplanów oraz budżetów inwestycyjnych

Wraz z rozpoczęciem działalności konieczne jest dopełnienie wielu obowiązków formalnych. Czy wiesz, czym jest biznesplan oraz budżet inwestycyjny oraz w jakich przypadkach tworzenie biznesplanów oraz budżetów inwestycyjnych jest konieczne? Sprawdź!

26 lipca 2021

Wskaźniki finansowe - plan finansowy cz. II

Przy budowie planu budżetowego firmy należy dokładnie zbadać wszystkie wskaźniki finansowe. Pokażą one w jakim stopniu podjęta inwestycja może się zwrócić i czy można ulepszyć niektóre działania, aby przynosiły większe dochody. Sprawdź, jak je badać.

7 sierpnia 2017

Podstawa każdego biznesplanu - plan finansowy cz. I

Plan finansowy to priorytet przy tworzeniu biznesplanu. Pomaga sprawnie zarządzać funduszami firmy. Jak go sporządzić? Co powinien zawierać? Jakie są techniki analizy finansowej oraz dlaczego warto je stosować? Przeczytaj w artykule.

4 sierpnia 2017

Budżet inwestycyjny i biznesplan

Planujesz założyć własną firmę? Zakładanie swojego biznesu wiąże się z szeregiem formalności. Sprawdź, czym są biznesplan oraz budżet inwestycyjny oraz dlaczego są konieczne dla każdej firmy, która chce pozyskać inwestorów.

5 listopada 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów