0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: auto-sluzbowe

Artykuły:

Wykorzystywanie samochodu służbowego do celów prywatnych - zmiana przepisów

Jednym z często stosowanych przez pracodawców benefitów pracowniczych jest zgoda na wykorzystywanie samochodu służbowego do celów prywatnych. Jak rozliczyć pod względem podatkowym i składkowym? Co się zmieniło w tym zakresie w ostatnim czasie? Sprawdź!

21 czerwca 2023

Maksymalne miesięczne kwoty ryczałtów za używanie samochodów osobowych - 2021

Maksymalne miesięczne kwoty ryczałtów za używanie samochodów osobowych przysługują pracownikom, którzy wykorzystują do celów służbowych prywatne samochody. Przepisy określają zarówno maksymalne kwoty ryczałtów jak i limity kilometrów. Sprawdź wskaźniki!

28 marca 2022

Samochód w abonamencie jako benefit pracowniczy

Najczęściej firmy osiągają sukces dzięki wykwalifikowanym pracownikom. Jednak jak ich pozyskać? Coraz częściej firmy stawiają na szeroką gamę benefitów. Czy samochód w abonamencie jako benefit może być kartą przetargową pracodawcy? Dowiedź się więcej!

24 lipca 2019

Wykorzystywanie przez pracownika samochodu służbowego do celów prywatnych

Czy wykorzystywanie przez pracownika samochodu służbowego do celów prywatnych rodzi obowiązek opodatkowania tego świadczenia?

29 stycznia 2018

Używanie samochodu służbowego do celów prywatnych - nowe interpretacje

Używanie samochodu służbowego do celów prywatnych oznacza dla pracownika osiąganie dodatkowego przychodu. Jest to świadczeniem nie pieniężne. Czy w związku z tym pracownik powinien partycypować w korzyściach z tego tytułu? Przeczytaj i sprawdź!

25 stycznia 2018

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów