0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: google-analytics

Artykuły:

Google Analytics dla e-commerce

Możliwości Google Analytics dla e-commerce dostarczają bardzo przydatne informacje dla biznesu, które pomogą rozbudować stronę internetową i podjąć działania mające zwiększyć sprzedaż. Jak działa narzędzie google analytics i jakich informacji dostarcza?

5 listopada 2021

Google Analytics - statystyki w raportach

Google Analytics to bardzo przydatne narzędzie dla każdego właściciela strony internetowej. Dzięki generowanym raportom zyskujemy istotne dla nas informacje. Jakie raporty oferuje to narzędzie i co można z nich odczytać? Odpowiedzi znajdziesz w artykule.

8 stycznia 2018

Statystyki odwiedzin strony internetowej - Google Analytics

Google Analytics pozwala na monitorowanie ruchu na naszej stronie internetowej. Jak zarejestrować się w usłudze i podpiąć ją do swojej witryny internetowej? Jakie wskaźniki możemy otrzymać w raportach? Sprawdź, czytając nasz artykuł!

8 stycznia 2018

Analiza danych e-commerce - najczęściej popełniane błędy

Analiza danych e-commerce pozwala ocenić obraną strategię działań i podejmować lepsze decyzje. Jakie są najczęstsze błędy popełniane przy analizie danych sklepów internetowych? Sprawdź, czy nie popełniasz ich w swoich badaniach statystycznych.

30 października 2017

Google Analytics - możliwości tego narzędzia

Google Analytics to specjalistyczne narzędzie analityczne będące w stanie odpowiedzieć nam na wiele pytań związanych z wybraną witryną internetową. Jak działa? Chcesz zapoznać się z nim bliżej? Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu!

12 maja 2017

Google Analytics narzędziem e-commerce

Budowanie dobrze prosperującego przedsiębiorstwa polega na różnorakich działaniach, mających na celu jak najbardziej efektywne docieranie do klienta z jak najlepszą ofertą firmy. Jednym z elementów takich działań jest system typu Google Analytics.

25 września 2016

Google Analytics bez tajemnic - sprawdź, co możesz zyskać

Chcesz wiedzieć więcej na temat tego kto odwiedza Twoją witrynę internetową, jak się po niej porusza i skąd na nią trafia? Poznaj możliwości jakie daje Google Analytics i przekonaj się jak przydatnym narzędziem może się okazać właśnie dla Ciebie.

25 września 2016

Tych funkcji Google Analytics nie znasz!

Google Analytics to narzędzie znane każdemu, kto prowadzi stronę internetową - od blogera do właściciela sklepu internetowego. Czy wszystkie funkcje tej przydatnej aplikacji są ci znane? Przeczytaj nasz artykuł i przekonaj się sam!

25 września 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów