0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: kara-pieniezna

Artykuły:

Kara pieniężna a wypłata wynagrodzenia - najważniejsze informacje

Za jakie przewinienia przyznawana jest kara pieniężna? Czy określone są zasady według których przyznawana jest kara pieniężna? Sprawdź w naszym artykule czy kara pieniężna może zostać potrącona z wynagrodzenia i czy możliwe jest złożenie sprzeciwu!

18 listopada 2022

Kary porządkowe dla pracowników – jakie i kiedy można stosować?

Kary porządkowe dla pracowników, choć ograniczone przepisami ustawy, mają stanowić dla pracodawcy zabezpieczenie na wypadek przewinienia pracownika, które spowodowało szkodę w interesach pracodawcy. Jakie kary i kiedy można stosować w myśl przepisów?

29 lipca 2022

Kara pieniężna nałożona na pracownika - jak ustalić wynagrodzenie jednodniowe?

Pracodawca zgodnie z Kodeksem pracy ma prawo nałożyć na pracownika karę. Kara pieniężna nakłada na pracownika ma formę pieniężną, a jej górną granicę stanowi równowartość jednodniowego wynagrodzenia. Jak ustalić tą wartość? Sprawdź!

20 czerwca 2022

Nieobecność pracownika a zawiadomienie o zastosowaniu kary porządkowej

Zawiadomienie o zastosowaniu kary porządkowej stanowi ostatni etap postępowania w przedmiocie nałożenia sankcji. Czy nieobecność pracownika wpływa na obowiązek jego sporządzenia przez pracodawcę? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedź.

26 maja 2022

Kontrola Urzędu Skarbowego - wszystko co warto wiedzieć

Czy wiesz, w jaki sposób powinna przebiegać kontrola Urzędu Skarbowego oraz jakie uprawnienia mają urzędnicy? Czy mamy obowiązek wpuścić urzędników US do mieszkania? Jakie grożą sankcje za niewpuszczenie skarbówki? Sprawdź, odpowiedź w artykule!

23 października 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów