0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: logo

Artykuły:

Znak towarowy – czy jego przeróbka jest dozwolona?

Znak towarowy pozwala na rozróżnienie podobnych usług bądź towarów jednej firmy od innej firmy. Jest on znakiem rozpoznawczym danego przedsiębiorstwa. Następuje więc pytanie czy firma posiadająca już swój znak towarowy może go zmienić?

4 maja 2021

Znak towarowy - jak zarejestrować? Krótki poradnik

Znak towarowy to niezwykle ważny element budowania wizerunku przedsiębiorstwa. Czy może nim być wyłącznie logo firmy, czy znakiem towarowym może być kolor? Czy warto zarejestrować znak towarowy? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

15 kwietnia 2019

Logo a logotyp - najbardziej znaczące różnice

Logo to znak charakterystyczny każdej marki. Jest on bardzo często mylony z logotypem, dlatego też należałoby rozróżnić te pojęcia poprzez wskazanie podstawowych rozbieżności między nimi. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, czym jest logo, logotyp i sygnet.

19 września 2017

Jak zaprojektować profesjonalne logo firmy?

Zakładasz firmę lub organizujesz jakieś przedsięwzięcie? Myślisz o budowie pozytywnego wizerunku wśród odbiorców? Zadbaj przede wszystkim o dobre logo! Jak je zaprojektować i skąd wziąć pomysł? Od czego zacząć? Sprawdź!

25 września 2016

Czym się różni logo od logotypu?

Logo i logotyp to dwa różne pojęcia, które bardzo często mylimy w mowie potocznej oraz podczas pracy nad identyfikacją wizualną. Całe szczęście, nie trzeba być grafikiem, aby mieć pojęcie na temat ich budowy. Sprawdź, czym się różnią i uniknij nieporo

11 maja 2015

Wybieramy nazwę firmy

Formalności związane z wyborem nazwy dla działalności gospodarczej.

21 czerwca 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów