0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: storytelling

Artykuły:

Marketing narracyjny w promocji produktów

Choć marketing narracyjny stanowi jedną z najtrudniejszych do stworzenia form reklamy, tak jest to jednocześnie jedna z najskuteczniejszych metod, na których warto opierać kampanie marketingowe firmy. Jak opowiadać wzbudzające emocje historie? Sprawdź!

29 listopada 2021

Obrazkowy storytelling - jak opowiedzieć historię jednym zdjęciem?

Historia marki czy też produktu opowiedziana tylko jednym obrazkiem - czy to możliwe? Dla wielu marketingowców jest to spore wyzwanie. Na czym więc polega obrazkowy storytelling? Jak się do tego zabrać i jakie cechy powinien posiadać dobry storytelling?

13 kwietnia 2018

Storytelling - z czego składa się dobra historia?

Czy emocje mogą sprzedawać? Jak stworzyć ciekawą opowieść swojej marki? Czym zaskoczyć i zaciekawić klientów? Dowiedz się, jak działa storytelling, jak go wykorzystać do skutecznej promocji firmy i poznaj główne zasady opowiadania historii marek.

20 lutego 2018

Storytelling - 6 typów opowieści, które urzekną Twoich odbiorców

Storytelling znajduje szerokie zastosowanie w marketingu internetowym. Pomaga w budowaniu wizerunku firmy i wywieraniu wpływu na otoczenie. Poznaj 6 skutecznych typów narracji, które zainspirują Twojego odbiorcę do działania i wzbudzą jego zaufanie.

20 lutego 2018

Storytelling - główne zasady tworzenia historii marki

Czy wykorzystanie emocji w reklamie działa na sprzedaż? Jak stworzyć ciekawą opowieść dla swojej marki tak, aby budowała silną więź z klientami? Dowiedz się, czym jest storytelling i jakie są główne zasady opowiadania historii marek.

17 kwietnia 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów