0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: zarzadzanie-zespolem

Artykuły:

Menedżer - przyjaciel czy dyktator, czyli o dylematach zarządzania zespołem

Stanowisko kierownicze wymaga przede wszystkim umiejętności zarządzania zespołem. Kim powinien być dobry menedżer? Przyjacielem, czy też dyktatorem? A może jednym i drugim po trochu? Przeczytaj, odpowiedź znajdziesz w artykule!

16 kwietnia 2021

Zarządzanie zespołem - jak powinno wyglądać?

Jednym z najważniejszych aspektów prowadzenia firmy jest sprawne zarządzanie zespołem. Dobrze prowadzeni pracownicy są zmotywowani i zaangażowani w wykonywane zadania. Przez swoją efektywność osiągają lepsze wyniki. Przeczytaj, jak zarządzać zespołem!

30 marca 2021

Model GROW a efektywne zarządzanie zespołem

Jak wykorzystać model grow w firmie? Czy może on zwiększyć efektywność pracowników oraz mieć wpływ na wzrost ich potencjału? Jak umiejętnie się nim posługiwać? Który poziom jest najtrudniejszy? Przeczytaj nasz artykuł a dowiesz się więcej na ten temat!

28 czerwca 2018

Workflow - na czym polega przepływ pracy?

Zarządzasz dużą grupą osób? Masz problemy z organizacją i rozdzielaniem pracy? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej o takim systemie zarządzania pracą i pracownikami, jakim jest workflow!

4 stycznia 2018

Zarządzanie zespołem - jak robić to dobrze?

Dobre zarządzanie zespołem to podstawa sprawnie działającego przedsiębiorstwa. Lider powinien umieć odpowiednio zmotywować swoich pracowników oraz właściwie ocenić ich potencjał. Sprawdź, jakie są na to sposoby i wykorzystaj je w swojej firmie.

13 lipca 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów