0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Finansowanie biznesu

Finansowanie biznesu

Dofinansowanie do otwarcia firmy z urzędu pracy – kto, jak i ile może dostać?

Większość przyszłych przedsiębiorców przed otworzeniem własnej działalności powstrzymuje brak środków. Niektórzy z nich mogą skorzystać z dofinansowania, które jest znaczącą pomocą. Sprawdź, ile wynosi dofinansowanie do otwarcia firmy z urzędu pracy!

13 maja 2022

Finansowanie biznesu

Analiza wskaźnikowa przedsiębiorstwa - wskaźnik środków pieniężnych

Płynność finansowa oznacza zdolność przedsiębiorstwa do terminowego uiszczania swoich bieżących zobowiązań finansowych. Do najważniejszych wskaźników płynności finansowej należy wskaźnik środków pieniężnych. Na co on wpływa i czemu jest ważny? Sprawdź!

30 grudnia 2021

Finansowanie biznesu

Plan marketingowy - jaki powinien być?

Odpowiedni plan marketingowy może znacznie ułatwić uzyskanie sfinansowania nowej działalności. Odpowiedni plan marketingowy powinien zawierać właściwą strategie marketingową. Jak go stworzyć? Dlaczego plan marketingowy jest taki ważny? Odpowiadamy!

25 czerwca 2022

Finansowanie biznesu

Faktoring - skutki podatkowe sprzedaży wierzytelności

Faktoring jest tak popularny wśród przedsiębiorców ze względu na niesłabnące problemy z odzyskiwaniem należności. Podatnicy korzystający z usług faktoringu dokonują w sprzedaży swojej wierzytelności. Jakie są skutki podatkowe korzystania z faktoringu?

29 listopada 2021

Finansowanie biznesu

Pomoc publiczna – najważniejsze kwestie

Pomoc publiczna rozumiana jest jako wsparcie instytucji państwowych dla wybranych podmiotów gospodarczych. Czy w Polsce można otrzymać taką pomoc? Jeśli tak, to na jakich zasadach? Przeczytaj i dowiedz się więcej na temat pomocy publicznej!

24 listopada 2021

Finansowanie biznesu

Kredyt gotówkowy na mieszkanie

Zastanawiając się nad sfinansowaniem zakupu mieszkania, stajemy przed wyborem kredytu. Aby dobrze wybrać należy wiedzieć, który kredyt, gotówkowy czy hipoteczny, będzie bardziej opłacalny. Do tego warto wykorzystać porównarkę kredytów by sprawdzić ofertę.

13 września 2021

Finansowanie biznesu

Jak bank liczy zdolność kredytową jeśli kredyt hipoteczny zaciąga właściciel firmy?

Posiadając działalność gospodarczą przedsiębiorcy napotykają liczne problemy ze strony banków, które chętniej udzielają kredytów osobom fizycznym niż firmom. Kredyt hipoteczny - sprawdź, co banki biorą pod uwagę weryfikując zdolność kredytową przedsiębior

29 kwietnia 2022

Finansowanie biznesu

Kredyty konsolidacyjne – kompletny poradnik!

Kredyt konsolidacyjny to korzystne rozwiązanie finansowe, które pozwala na połączenie kilku rat kredytów w jedną. Warto wiedzieć, czym się kierować przy wyborze oferty takiego finansowania. Sprawdź, jak znaleźć najlepszy kredyt konsolidacyjny!

25 czerwca 2022

Finansowanie biznesu

Akredytywa – czym jest i do czego służy?

Akredytywa jest to instrument finansowy oferowany przez banki, stosowany w rozliczeniach krajowych i zagranicznych. Jest ona wykorzystywana przy zawieraniu transakcji, którym towarzyszy różnego rodzaju zwiększone ryzyko . Dowiedz się więcej na ten temat!

3 sierpnia 2022

Finansowanie biznesu

Wsparcie finansowe z urzędu pracy dla przedsiębiorcy

Przedsiębiorcy mogą uzyskać wsparcie finansowe z urzędu pracy w różnych formach. Kiedy można ubiegać się o o dotację z PUP i jak złożyć odpowiedni wniosek? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na temat pomocy oferowanej dla firm przez urząd pracy!

18 marca 2022

Finansowanie biznesu

Remedium na odmowę przyznania pożyczki

W wyniku pandemii wiele osób utraciło wiarygodność kredytową dla banku, ale także u niektórych pożyczkodawców konsumenci nie mogli uzyskać pożyczki. W artykule przedstawiamy remedium na odmowę przyznania pożyczki - z pomocą przyjdzie Szybka Gotówka!

1 czerwca 2021

Finansowanie biznesu

Dopłaty do odsetek kredytu dla firm w złej kondycji finansowej

Obecna sytuacja i spowolnienie gospodarki spowodowało pogorszenie sytuacji i finansowej wielu firm. Uchwalona Tarcza Antykryzysowa, tzw. Tarcza 4.0. wprowadza dopłaty do odsetek kredytu. Sprawdź, jakie kryteria należy spełnić, aby skorzystać z pomocy!

25 czerwca 2022

Finansowanie biznesu

Od czego zależą szanse na uzyskanie kredytu?

Ubiegając się o kredyt należy zwrócić uwagę na wymagania jakie przedstawiają banki. Czy bez zdolności kredytowej są szanse na uzyskanie kredytu? W artykule przedstawiamy wykfalifikowanego pośrednika kredytowego, który pomoże bez wymogów uzyskać kredyt!

25 czerwca 2022

Finansowanie biznesu

Wystawiaj faktury w systemie wFirma i zamieniaj je na gotówkę w NFG – w specjalnej promocji!

Szybkie i bezpieczne finansowanie działalności jest ważne dla każdego, kto prowadzi własny biznes. Taką możliwość daje usługa faktoringu dostępnego bezpośrednio z systemu wFirma.pl. Sprawdź, jak skorzystać z oferty specjalnej i otrzymać zniżkę na usługę!

25 czerwca 2022

Finansowanie biznesu

Faktoring jawny: na czym polega i jakie ma zalety?

Można wymieć różne rodzaje faktoringu. Jednym z nich jest faktoring jawny. Oprócz niego można także wymienić faktoring cichy. Na czym polega różnica między nimi? Jakie są zalety faktoringu jawnego? Przeczytaj i dowiedz się kiedy warto go wybrać.

10 marca 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów