0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: plan-marketingowy

Artykuły:

Plan marketingowy - jaki powinien być?

Odpowiedni plan marketingowy może znacznie ułatwić uzyskanie sfinansowania nowej działalności. Odpowiedni plan marketingowy powinien zawierać właściwą strategie marketingową. Jak go stworzyć? Dlaczego plan marketingowy jest taki ważny? Odpowiadamy!

1 grudnia 2021

Ważny element biznesplanu - Plan marketingowy cz. I

Pisząc profesjonalny biznesplan nie możemy zapomnieć o tak ważnym elemencie jakim jest plan marketingowy. Składa się on z kilku etapów. Jeśli zostanie napisany właściwie pomoże usprawnić wiele procesów w przedsiębiorstwie. Sprawdź, jak powinien wyglądać.

8 sierpnia 2017

Plan marketingowy cz. II - strategia marketingowa

Strategia marketingowa to jedna z najważniejszych części biznesplanu, chociaż często pomijana. Tymczasem dobrze dopracowana wspiera wszystkie działania i procesy w firmie. Z jakich elementów się składa? Jak powinno wyglądać jej tworzenie? Przeczytaj.

8 sierpnia 2017

Marketing Internetowy - wprowadzenie do marketingu internetowego cz. II

Ostatnie lata to niezwykle dynamiczny rozwój internetu, wzrost jego użytkowników, a co za tym idzie także metod komunikacji marketingowej. Dowiedz się, jaki stosować schemat działań, aby w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje marketing internetowy.

12 lipca 2017

Plan marketingowy firmy - jak powinien wyglądać? (cz. 2)

Zarówno duże, jak i małe przedsiębiorstwa powinny opracować plan marketingowy. Odpowiednio przygotowana strategia działania wyznacza kierunek rozwoju firmy i tworzy jej wizję. Sprawdź, jak do tego celu wykorzystać metodę scenariuszową i prognozę popytu.

6 lipca 2017

Plan marketingowy firmy - jak powinien wyglądać? (cz. 1)

Jeżeli chcemy, aby nasza firma utrzymała się na rynku, niezbędne jest zbudowanie odpowiedniej strategii. Plan marketingowy okazuje się konieczny do stworzenia listy celów, które należy starannie realizować. Czym jest i jak go budować? Sprawdź.

6 lipca 2017

Biznesplan - drogowskaz dla firmy

Pochodzące z angielskiego pojęcie biznesplan to po prostu plan biznesowy. Buduje się go po to, by racjonalnie i rzetelnie ocenić powodzenie planowanych działań w ramach przedsiębiorstwa. Zobacz, dlaczego warto stworzyć biznesplan!

18 września 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów