0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: profil-zaufany

Artykuły:

Profil zaufany po zmianach

Z każdym rokiem zakres spraw, które możemy załatwić przez internet powiększa się. Pomocny przy tym jest profil zaufany, który potwierdza tożsamość obywatela oraz pozwala na złożenie podpisu elektronicznego. Do czego można go wykorzystywać? Sprawdź!

8 marca 2022

Profil zaufany - czym jest i jak go zarejestrować?

Założenie zaufanego profilu ma wiele zalet - pozwala na załatwianie spraw urzędowych bez wychodzenia z domu, jest bezpłatne i nie wymaga instalacji oprogramowania. Przeczytaj i dowiedz się, czy możesz zweryfikować profil zaufany na poczcie!

10 kwietnia 2020

Podpis elektroniczny a podpis potwierdzony profilem zaufanym ePUAP

Kwalifikowany podpis elektroniczny jest przydatnym narzędziem dla przedsiębiorcy. Podpis elektroniczny można wykorzystywać do składania e-podpisu na fakturach, umowach i ofertach. Do czego jeszcze przydaje się podpis elektroniczny i jak go uzyskać?

20 marca 2019

Profil zaufany a podpis elektroniczny. Czym się różnią?

Profil zaufany, podpis elektroniczny - tymi metodami można załatwić sprawy, w tym urzędowe, bez wychodzenia z domu. Czy jest jakaś różnica pomiędzy profilem zaufanym a podpisem elektronicznym? Jak można uzyskać profil zaufany, a jak podpis elektroniczny?

26 lutego 2019

Profil zaufany może się przydać

Profil zaufany to bezpłatna metoda, mająca na celu potwierdzenie tożsamości obywatela w systemach elektronicznej administracji.

22 września 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów