0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: zmiana-nazwy-firmy

Artykuły:

Zarejestrowany znak towarowy a zmiana danych firmy

Czasami zdarza się, że po zarejestrowaniu znaku towarowego przedsiębiorca zmienia zakres swojej działalności lub dane firmy. Czy takie modyfikacje wpływają na prawo ochronne udzielone na znak towarowy? Przeczytaj i dowiedz się!

15 marca 2024

Formularz CEIDG-1 z omówieniem - aktualizacja danych

Każdy przedsiębiorca ma obowiązek zgłosić zmianę danych dotyczących firmy poprzez wypełnienie formularza CEIDG-1. Dowiedz się, jak zgłosić aktualizację danych, w jakim terminie i jak prawidłowo wypełnić formularz CEIDG-1!

31 sierpnia 2023

Zmiana nazwy firmy - czy jest to możliwe?

Zmiana nazwy firmy może stać się szansą dla przedsiębiorcy na nowy start, jeśli pierwsza nazwa nie okazała się dla niego trafna, bądź przedsiębiorca przebranżawia się. Sprawdź, co powinna zawierać nazwa firmy oraz gdzie należy zgłosić jej zmianę.

20 czerwca 2023

Zmiana nazwy firmy po przejęciu jej przez zarządcę

Firma dla przedsiębiorcy jest jego indywidualną wizytówka. Wyróżnia go indywidualna nazwa oraz forma prawna. Firma może ulec zmianie w czasie przejęcia przedsiębiorstwa przez zarządcę sukcesyjnego. Czy zmiana nazwy firmy po przejęciu jest wtedy konieczna?

24 grudnia 2021

Zmiana nazwy firmy a aktualizacja formularza VAT-R

Zamierzam zmienić nazwę firmy. Czy zmiana nazwy firmy wymusza zgłoszenie aktualizacji na druku VAT-R?

6 kwietnia 2017

Zmiana nazwy firmy - z konieczności czy kaprysu?

Zmiana nazwy firmy - czy to na pewno dobre posunięcie? Czy przekreślenie dotychczasowej pracy nad budowaniem danej marki to konieczność? A może przynosi to również korzyści i warto się nad tym zastanowić? Zobacz, dlaczego inni decydują się na taki zabieg.

25 września 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów