0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: zwrot-ulgi-na-zakup-kasy

Artykuły:

Przekształcenie w spółkę a zwrot ulgi na zakup kasy fiskalnej

Jednoosobowa działalność może zostać przekształcona w spółkę z o.o. Jak postąpić, jeśli w okresie prowadzenia działalności przedsiębiorca skorzystać z ulgi na zakup kasy? Czy przekształcenie w spółkę a zwrot ulgi na zakup kasy generuje ten obowiązek?

16 marca 2023

Zwrot ulgi na zakup kasy a zawieszenie działalności

Kiedy następuje utrata prawa do uzyskanej ulgi na zakup kasy fiskalnej? Czy zwrot ulgi na zakup kasy jest konieczny przy zawieszeniu działalności? Czy po wznowieniu działalności przedsiębiorca może nadal korzystać z tej samej kasy!? Odpowiedzi w artykule!

3 grudnia 2020

Zakończenie używania kasy fiskalnej - wzór z omówieniem

Zakończenie używania kasy fiskalnej w firmie najczęściej jest wynikiem likwidacji działalności. Dowiedz się, jaka jest procedura zakończenia używania kasy w firmie. Sprawdź, jakie dokumenty są niezbędne i pobierz ich darmowy wzór w formacie PDF lub DOCX!

26 września 2016

Ulga na zakup kasy fiskalnej - uważaj, możesz ją stracić!

Przedsiębiorcy mają prawo do skorzystania z ulgi na zakup kasy fiskalnej. Jednak są pewne sytuacje, po których zaistnieniu ulga musi zostać zwrócona. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, kiedy możesz stracić prawo do ulgi na zakup kasy rejestrującej!

29 maja 2016

Likwidacja działalności gospodarczej a zwrot ulgi na zakup kasy

Czy należy zwrócić ulgę na zakup kasy fiskalnej w sytuacji likwidacji działalności gospodarczej?

14 listopada 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów