0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: brexit

Artykuły:

Brexit – w jaki sposób rozliczać transakcje z Wielką Brytanią?

Wielka Brytania opuściła Unię Europejską. Przedsiębiorcy zastanawiają się jakie wystąpiły związane z tym skutki w ich relacjach handlowych z Zjednoczonym Królestwem. Jakie będą konsekwencje na tle rozliczeń podatkowych przyniósł brexit? Sprawdź!

4 lipca 2022

Rozliczenia podatkowe pracowników i ubezpieczenia społeczne po brexicie

Brexit jako proces prawny polegający na wyjściu Wielkiej Brytanii ze struktur Unii Europejskiej niesie ze sobą zmiany w kontekście ubezpieczeń i rozliczeń podatkowych pracowników. Jak będą wyglądały ubezpieczenia społeczne po brexicie? Przeczytaj!

8 września 2021

Brexit – skutki dla polskich przedsiębiorców

Wyjście Wielkiej Brytanii z UE ma znaczący wpływ na stosunki gospodarcze wielu polskich przedsiębiorców z brytyjskimi kontrahentami. Brexit spowodował znaczne utrudnienia w transakcjach. Sprawdź, jak należy rozliczać transakcje z Wielka Brytanią!

21 stycznia 2021

Brexit a umowa handlu po okresie przejściowym - co się zmieni?

Aktualnie trwa okres przejściowy po wystąpieniu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Okres przejściowy trwa do 31 grudnia 2020 roku. Co zmieni brexit a umowa handlu po okresie przejściowym dla przedsiębiorców? Przeczytaj i dowiedz się!

27 listopada 2020

Ulga podatkowa dla Polaków wracających z emigracji zarobkowej – nowy projekt MF

Ulga podatkowa dla Polaków wracających z emigracji zarobkowej jako nowy projekt MF. Skierowana ma być do osób aktualnie pracujących w Wielkiej Brytanii. Sprawdź, kto i na jakich zasadach będzie mógł skorzystać z nowego projektu zmian w prawie podatkowym.

19 listopada 2020

Przygotuj się na Brexit!

Od 1 lutego 2020 roku Wielka Brytania oficjalnie przestała być członkiem Unii Europejskiej. Co to oznacza? Jakie będzie to rodzić konsekwencje dla przedsiębiorców? Przeczytaj i sprawdź. czym jest brexit i jakie będą jego skutki!

3 lutego 2020

Brexit - co oznacza okres przejściowy dla przedsiębiorców

Z dniem 1 lutego 2020 roku, prawdopodobnie Wielka Brytania przestanie być członkiem Unii Europejskiej. W takiej sytuacji nastąpi okres przejściowy, który potrwa do końca 2020 roku. Dowiedz się, jaki wpływ będzie miał brexit w okresie przejściowym.

22 stycznia 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów