0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: elektroniczna-faktura

Artykuły:

Elektroniczne faktury i ich miejsce w nowoczesnym biznesie

Firmy muszą regularnie mierzyć się z różnymi procedurami i procesami, aby dążyć do efektywnego zarządzania dokumentacją. Cyfryzacja wkracza do każdego obszaru funkcjonowania firmy – również księgowości. Dowiedz się, czym są elektroniczne faktury.

4 stycznia 2023

Obowiązkowa e-faktura – jest zgoda Komisji Europejskiej!

Organy administracyjne wprowadzają coraz więcej rozwiązań mających na celu ułatwienie rozliczeń między firmami oraz zapewniających im bezpieczeństwo. Kiedy wejdzie w życie obowiązkowa e-faktura? Sprawdźmy, jak postępują prace nad systemem KSeF!

1 kwietnia 2022

Faktura otrzymana drogą elektroniczną - kompendium wiedzy

Faktura otrzymana drogą elektroniczną może stanowić podstawę ujęcia w kosztach. Jakie elementy musi zawierać faktura elektroniczna oraz jak potwierdzić jej autentyczność oraz integralność? Dowiedz się więcej na ten temat czytając nasz artykuł!

10 listopada 2020

E-faktury w zamówieniach publicznych jako efekt cyfryzacji

Z cyfryzacją możemy się spotkać w każdym aspekcie życia społecznego i gospodarczego. Dotyczy on m.in. fakturowania, które coraz częściej odbywa się w sposób elektroniczny. E-faktury w zamówieniach publicznych stają się coraz bardziej powszechne. Sprawdź!

6 maja 2020

Ustrukturyzowana e-faktura w zamówieniach publicznych – od dziś e-faktura to nie pdf!

Ustawa o e-fakturowaniu nakłada na niektóre podmioty obowiązek odbioru tzw. ustrukturyzowanych e-faktur. Taką e-fakturą nie jest ani pdf, ani skan dokumentu sprzedaży. Czym więc jest ustrukturyzowana e-faktura i kto ma obowiązek jej odbierania i wysyłania

18 kwietnia 2019

Faktury w formie elektronicznej a zgoda na ich otrzymywanie

W jakiej formie powinna zostać wyrażona przez nabywce akceptacja faktury korygującej wysłanej elektronicznie?

10 listopada 2016

Przechowywanie faktur elektronicznych

Wystawianie faktur jest obowiązkiem każdego podatnika podatku VAT. Zobacz jak powinno odbywać się przechowywanie faktur elektronicznych. Jakie korzyści płyną ze stosowania e-faktur? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

13 marca 2015

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów