0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

13 wyników dla tematu: facebook

Artykuły:

Facebook - tego wystrzegaj się na swoim profilu

Facebook to niekwestionowanie najpopularniejsza platforma społecznościowa. Korzystamy z niej każdego dnia. Należy jednak uważać na to, co udostępniamy na swoich profilach. Niektóre dane, inni mogą wykorzystać na naszą niekorzyść. Sprawdź, jak się chronić.

28 lipca 2017

Facebook do efektywnej promocji sklepu internetowego

Internet umożliwia szybkie pokonywanie bardzo długiej drogi od sprzedawcy do klienta. A gdzie jest ich najwięcej? Oczywiście na portalach społecznościowych takich jak Facebook, czyli w świecie zrzeszającym ponad miliard internautów z całego świata.

13 kwietnia 2017

Facebook - najważniejsze zasady prowadzenia profilu firmowego

Facebook może być oknem na świat jak i źródłem klientów dla wielu przedsiębiorców. Muszą oni jednak podporządkować się pewnym zasadom prowadzenia profilu. Jakie to zasady? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

7 grudnia 2016

Facebook - jak skutecznie bronić się przed spamem?

Spam zadomowił się w sieci i przybiera coraz to nowsze formy. Od niedawna w internecie krążą nowe odmiany spamu, wysyłane za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook. Dowiedz się, jak uchronić się przed niechcianymi treściami!

25 września 2016

Facebook - o czym musisz wiedzieć, promując firmę?

Facebook coraz częściej stanowi jedno z głównych narzędzi wizerunkowych i promocyjnych w przedsiębiorstwie. Jest darmowy, intuicyjny w obsłudze i przede wszystkim popularny. Jednak kryje on w sobie także wiele pułapek. Sprawdź, jak się przed nimi ustrzec.

25 września 2016

Facebook - najważniejsze zasady prowadzenia profilu

Facebook może być oknem na świat i źródłem klientów dla wielu przedsiębiorców. Muszą oni jednak podporządkować się pewnym zasadom prowadzenia profilu. Jakie to są reguły? Przeczytaj nasze opracowanie i dowiedz się więcej na ten temat!

25 września 2016

Facebook - tego wystrzegaj się na swoim profilu

Wielu użytkowników traktuje serwis Facebook i swoje konto jak miejsce całkowicie prywatne. Należy jednak pamiętać, że także inni korzystający z portalu mają do niego dostęp. Sprawdź, co zrobić, by nasz profil był ciekawy i nikogo nie zniechęcił!

25 września 2016

Media społecznościowe - trend na lata, czy tylko kilka sezonów?

Media społecznościowe to obecnie potęga. Są najczęściej odwiedzanymi stronami internetowymi, ośrodkiem życia społecznego, handlu internetowego i marketingu. Czy przenoszenie się życia towarzyskiego i gospodarczego do sieci to trwała tendencja?

25 września 2016

Firma w social media. Metoda promocji (nie) dla każdego?

Jeśli nie ma cię w social media – nie istniejesz. Powiedzenie dobrze znane i poniekąd prawdziwe, choć dla niektórych amatorów internetu i nowinek technologicznych wciąż niezrozumiałe. Sprawdź, do czego tak naprawdę służą social media!

25 września 2016

Facebook - jak usuwać zaproszenia do aplikacji i gier?

Nie wszyscy użytkownicy są bowiem świadomi tego, że znaczniki "Lubię to" mają istotny wpływ na pojawiające się na naszej tablicy treści. Masowe wpisy to nie jedyny rodzaj spamu, bombardujący Facebook. Jak temu zaradzić? Odpowiadamy!

25 września 2016

Najbardziej znane marki na Facebooku - raport

Analitycy, badający brandy w sieci, skupili się przede wszystkim na badaniu liczby i stopnia zaangażowania fanów w pierwszym półroczu 2013 roku. Jakie marki na Facebooku są najpopularniejsze? Odpowiadamy w naszym artykule!

20 grudnia 2013

Social media w biznesie - Facebook (cz. 1)

Założenie firmowego fanpage’a na tak popularnym portalu jak Facebook jest całkowicie darmowe i nie pochłania wiele czasu. Schody zaczynają się w momencie, kiedy strona marki już istnieje i trzeba się zabrać za umiejętne jej prowadzenie.

13 grudnia 2013

Facebook ułatwia organizowanie konkursów na osi czasu

Dla firm organizowanie konkursów na osi czasu profilu przedsiębiorstwa będzie łatwiejsze i zgodnie z regulaminem. Facebook ogłosił informację, że rezygnuje z szeregu obostrzeń i zezwala na prowadzenie konkursów przy wykorzystaniu „Lubię to!”.

5 września 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów