0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Facebook - jak usuwać zaproszenia do aplikacji i gier?

  • facebook
Nasz ekspert:
Artykuły autora

Wielkość tekstu:

W jednym z poprzednich poradników omawialiśmy sposób na skuteczną obronę przed spamem na Facebooku, poprzez ograniczanie polubień. Nie wszyscy użytkownicy są bowiem świadomi tego, że znaczniki "Lubię to" mają istotny wpływ na pojawiające się na naszej tablicy treści. Masowe wpisy to nie jedyny rodzaj spamu, jakim bombarduje nas Facebook

Facebook - zaproszenia do aplikacji i gier

W ciągu ostatnich miesięcy ogromną popularność zyskały gry oraz różnego rodzaju aplikacje zintegrowane z serwisem. Umożliwiają zabawę wieloosobową, z czym wiąże się konieczność zapraszania do gry znajomych. I właśnie masowe informacje z zapytaniem o wspólną grę stały się uciążliwe dla wielu użytkowników, którzy najzwyczajniej nie mają na to ochoty. Można oczywiście napisać do kogoś z prośbą o niewysyłanie zaproszeń, jednak co zrobić w przypadku, gdy posiadamy długą listę znajomych i szkoda nam czasu na informowanie każdego po kolei? Z pomocą przyjdą nam odpowiednie ustawienia konta, które umożliwią automatyczne usuwanie zaproszeń do aplikacji i gier. Poniżej prezentujemy, jak w kilku prostych krokach pozbyć się niechcianych wiadomości od znajomych.

Facebook - jak usuwać zaproszenia do aplikacji i gier?

  • Logujemy się na nasze konto na Facebooku i przechodzimy do menu ustawień (ikonka koła zębatego), po czym klikamy w opcję Ustawienia konta.

  • Klikamy w zakładkę Blokowanie, gdzie pojawi się panel Zarządzaj blokowaniem.

  • W polu Zablokuj użytkowników wpisujemy po prostu dane osobowe znajomych, którzy nagminnie wysyłają nam zaproszenia do gier i aplikacji.

Gotowe - od teraz nie otrzymamy już nowych powiadomień od dodanych do listy użytkowników. Jedynym minusem tego rozwiązania jest konieczność manualnego uzupełniania danych, bez możliwości zaznaczenia od razu wszystkich znajomych. Kiedy jednak dodamy już tylko tych najbardziej aktywnych, nasz profil na Facebooku uniknie niechcianego spamu.

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów