0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: pierwszy-prog-podatkowy

Artykuły:

Drugi próg podatkowy - od jakich kwot go liczyć?

Dochody podatników na zasadach ogólnych opodatkowane są według dwóch tzw. progów podatkowych. Dowiedz się, jak we właściwy sposób rozliczyć podatek dochodowy skalą podatkową oraz ile wynosi kwota, po przekroczeniu której obowiązuje drugi próg podatkowy!

9 stycznia 2023

Przekroczenie pierwszego progu podatkowego - jak dokonać obliczeń?

Przekroczenie pierwszego progu podatkowego skutkuje objęcie wynagrodzenia wyższym podatkiem. Sprawdź, z czym wiąże się przekroczenie pierwszego progu podatkowego. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się kiedy zapłaci się wyższy podatek!

2 stycznia 2023

Obliczenie zaliczki w momencie przekroczenia pierwszego progu podatkowego

Od niedawna obowiązują nowe zasady dotyczące obliczania zaliczki na podatek w przypadku przekroczenia pierwszego progu podatkowego w trakcie miesiąca. Jak wyglądają obliczenia w świetle nowych przepisów? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

14 grudnia 2022

Pierwszy próg podatkowy - jakie zmiany wprowadzi Polski Ład?

„Polski Ład” został ogłoszony w ubiegłą sobotę, a już wywołał emocje w zakresie podatków i nie tylko. Plan zakłada kompleksową reformę systemu podatkowego. Pierwszy próg podatkowy a Polski Ład – jakie zmiany czekają podatników i na co się przygotować?

18 maja 2021

Progi podatkowe - czym są i jaka jest ich wysokość?

Wysokość progów podatkowych powinien znać każdy podatnik rozliczający się z fiskusem na zasadach ogólnych. To one decydują o tym w jakiej wysokości zostanie odprowadzony podatek do urzędu skarbowego. W Polsce obowiązują dwa progi podatkowe PIT. Sprawdź!

1 listopada 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów