0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: umiejetnosci-interpersonalne

Artykuły:

Zdolności interpersonalne – dlaczego są ważne?

Zdolności interpersonalne rozwinięte na wysokim poziomie są często wymagane przez pracodawców. Kompetencje miękkie grają coraz większą rolę podczas rekrutacji. Czym właściwie są umiejętności interpersonalne i dlaczego warto, by pracownik je posiadał?

26 kwietnia 2021

Umiejętności interpersonalne i inne ważne kompetencje miękkie

Jeszcze nie tak dawno kompetencje miękkie, takie jak na przykład umiejętności interpersonalne lub kreatywność, były mniej ważne niż mierzalne umiejętności twarde. Jak jest dzisiaj? Na co stawiają pracodawcy? Przeczytaj w naszym artykule!

26 czerwca 2019

Soft skills - jak weryfikuje je rekruter?

Wiedza specjalistyczna i doświadczenie nie są już jedynym wyznacznikiem atrakcyjności na rynku pracy. Pracodawców coraz bardziej interesują kompetencje miękkie (soft skills) posiadane przez kandydata. W jaki sposób mogą być one weryfikowane podczas rozmow

7 czerwca 2019

Future skills - umiejętności przyszłości, czyli rynek pracy w 2030 roku

Raporty wskazują kompetencje przyszłości, które mogą być niezbędne dla utrzymania swojej atrakcyjności na rynku pracy. Wiadomo już które umiejętności będą pożądane w przyszłym roku. Prognozy wybiegają jednak dalej i wskazują także kierunek na lata 2030.

6 czerwca 2019

Umiejętności interpersonalne w biznesie - dlaczego są ważne?

W obecnych czasach umiejętności interpersonalne są równie ważne, co posiadana wiedza specjalistyczna. Dlaczego bywają kluczowe przy zatrudnianiu nowego pracownika i jak wpływają na jakość współpracy w firmie? Odpowiedź znajdziesz w artykule.

9 maja 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów