0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: umowa-deweloperska

Artykuły:

Umowa rezerwacyjna – co warto o niej wiedzieć?

Umowa rezerwacyjna stosowana jest w przypadku zakupu nieruchomości. W ramach zawarcia tej umowy sprzedający zobowiązuje się wyłączyć nieruchomość z oferty sprzedaży, która jest zarezerwowana na określony czas dla kupującego. Co warto o niej wiedzieć?

27 lutego 2023

Umowa deweloperska – czy jest bezpieczna dla nabywcy nieruchomości?

Zakup własnej nieruchomości to decyzja, która wiąże się z dużym nakładem finansowym. Stąd tak istotnym jest, aby przy zakupie nieruchomości od dewelopera właściwie się zabezpieczyć. Sprawdź, czym jest umowa deweloperska i czy jest bezpieczna dla nabywcy!

21 lutego 2023

Prospekt informacyjny – jaką odgrywa rolę w przedsięwzięciu deweloperskim?

Zakup własnej nieruchomości to ważna decyzja i ogromna inwestycja, dlatego istotne jest, by zdobyć odpowiednie informacje od dewelopera nt. danej inwestycji, czyli tzw. prospekt. Prospekt informacyjny i umowa deweloperska - sprawdź, dlaczego są ważne!

11 lutego 2022

Umowy freelancera - umowa o dzieło

Umowa o dzieło jest jedną z najczęściej zawieranych rodzajów umów cywilnoprawnych między freelancerem a zleceniodawcą. Jakie są elementy umowy o dzieło? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

18 września 2016

Umowy freelancera - kontrakt menadżerski

Umowa cywilnoprawna zawierana pomiędzy freelancerem a zleceniodawcą nazywana jest kontraktem menadżerskim. Czy wiesz co powinien zawierać kontrakt menadżerski? Przeczytaj nasz artykuł gdzie znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie!

18 września 2016

Umowa deweloperska - wzór z omówieniem

Umowa deweloperska zobowiązuje dewelopera do ustanowienia odrębne własności nieruchomości oraz przeniesienia jej na nabywcę po zakończeniu przedsięwzięcia deweloperskiego. Dowiedz się, co taka umowa powinna zawierać. Pobierz wzór w formacie docx lub pdf!

25 lutego 2016

Wzór Umowa deweloperska z omówieniem

Umowa deweloperska zawierana jest poprzez zobowiązanie dewelopera do przeniesienia własności nieruchomości na nabywcę w zamian za wynagrodzenie. Przeczytaj nasz artykuł szeroko omawiający ten temat i pobierz wzór umowy deweloperskiej w formacie PDF i DOCX

18 sierpnia 2015

Umowa zlecenie dla przedsiębiorcy

Czy przychód umowy zlecenie będzie przychodem z mojej działalności, czy powinienem wystawić zleceniodawcy rachunek poza moją firmą?

9 lipca 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów