0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: zastaw-rejestrowy

Artykuły:

Zabezpieczenie treści umowy - jak zminimalizować ryzyko?

Aby uchronić się przed nieuczciwym kontrahentem, który nie jest w stanie należycie wywiązać się z przyjętych na siebie zobowiązań można zastosować zabezpieczenie treści umowy. Przeczytaj, jakie są dostępne formy oraz kiedy mogą mieć zastosowanie!

18 stycznia 2023

Co może stanowić zastaw rejestrowy?

Odmianą zwykłego zastawu jest zastaw rejestrowy, który stanowi zabezpieczenie spłaty wierzytelności rzeczy ruchomych. Co może stanowić zastaw rejestrowy? Czym w ogóle jest zastaw rejestrowy? Co może być obciążone zastawem? Odpowiadamy w artykule!

30 marca 2022

Zastaw rejestrowy – jak prawidłowo uzupełnić wniosek?

Zastaw rejestrowy jest to ograniczone prawo rzeczowe, które umożliwia zabezpieczenie wierzytelności na rzeczach ruchomych oraz zbywalnych prawach majątkowych. W jaki sposób wypełnić wniosek o zastaw rejestrowy? Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule!

9 września 2021

Zastaw rejestrowy jako zabezpieczenie wierzytelności

Jednym ze sposobów zabezpieczenia wierzytelności jest ustanowienie zastawu rejestrowego na rzeczach ruchomych. Czym charakteryzuje się zastaw rejestrowy? Z naszego artykułu dowiesz jakie korzyści płyną z tej formy zabezpieczenia! Sprawdź!

9 grudnia 2019

Czym jest zastaw rejestrowy i jak zabezpiecza wierzytelności? 

Zastaw rejestrowy to odmiana zastawu zwykłego i jest sposobem na zabezpieczenie wierzytelności. W jaki sposób ustanawiany jest zastaw rejestrowy i co może być jego przedmiotem? Gdzie można złożyć wniosek o wpis zastawu? Dowiedz się z naszego artykułu!

12 sierpnia 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów