0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: amortyzacja-nieruchomosci

Artykuły:

Amortyzacja nieruchomości położonej za granicą

Amortyzacja nieruchomości, która jest wykorzystywana na poczet działalności firmy pozwala na obniżenie kwoty podatku dochodowego. Amortyzacji podlegają nie tylko nieruchomości w kraju, amortyzacja nieruchomości położonej za granicą również jest możliwa!

13 stycznia 2022

Jak przebiega amortyzacja nieruchomości? Warto wiedzieć!

Przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na inwestycję w nieruchomości, które później mają służyć w prowadzonej działalności gospodarczej. Posiadaną nieruchomość, jako środek trwały można zamortyzować. Jak przebiega amortyzacja nieruchomości? Przeczytaj

22 czerwca 2020

Indywidualna stawka amortyzacji dla lokalu mieszkalnego - rozliczenie!

Przedsiębiorcy w ramach prowadzonej działalności gospodarczej wykorzystują lokale mieszkalne, które podlegaj amortyzacji. Przeczytaj artykuł i sprawdź, kiedy można zastosować i ile wynosi indywidualna stawka amortyzacji dla lokalu mieszkalnego!

23 lipca 2019

Stawka amortyzacyjna pawilonu handlowego

Amortyzacja jest systematycznym odliczaniem kosztów poprzez odpisy amortyzacyjne, której podlegają również środki trwałe. Sprawdź czytając artykuł, jaka jest właściwa klasyfikacja oraz jaka powinna być stawka amortyzacyjna pawilonu handlowego!

15 marca 2018

Stawka amortyzacji dla nieruchomości - ile wynosi?

Stawka amortyzacji dla nieruchomości jest zależna od jej rodzaju, a także od tego, czy jest to nowy budynek, czy też był on użytkowany przez poprzedniego właściciela. Dowiedz się, jaka jest właściwa stawka amortyzacji dla Twojej nieruchomości!

6 kwietnia 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów