0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: pelnomocnictwo-szczegolne

Artykuły:

Jakie pełnomocnictwa dla biur rachunkowych?

Biuro rachunkowe może uzyskać pełnomocnictwo od swojego klienta do załatwiania spraw rozliczeniowych w jego imieniu. Istnieje wiele rodzajów pełnomocnictw, które może udzielić przedsiębiorca. Sprawdź, jakie pełnomocnictwa dla biur rachunkowych wyróżniamy?

7 lipca 2022

Udzielenie pełnomocnictwa ogólnego - wzór z omówieniem

Często przez natłok obowiązków przedsiębiorca nie jest w stanie osobiście załatwić pewnych spraw. Jak sporządzić udzielenie pełnomocnictwa? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej dodatkowo pobierz darmowy wzór w formacie DOCX oraz PDF.

17 stycznia 2022

Typy pełnomocnictw i odpowiedzialność z tym związana

Po udzieleniu odpowiedniego upoważnienia, do podejmowania czynności prawnych można wyznaczyć pełnomocnika. Z artykułu dowiesz się jak udziela się pełnomocnictwa, jakie wyróżnia się typy pełnomocnictw oraz jaka jest odpowiedzialność z nimi związana.

27 sierpnia 2019

Pełnomocnictwo do dokonania czynności prawnej - wzór z omówieniem

Czy upoważnienie to, to samo co pełnomocnictwo? Sprawdź, kiedy następuje nawiązanie pełnomocnictwa a kiedy wygasa! Dowiedz się z jakich elementów powinno się składać prawidłowo sformułowane pełnomocnictwo! Pobierz darmowy wzór w formacie PDF lub DOCX!

6 czerwca 2019

Pełnomocnictwo szczególne - wzór z omówieniem

Pełnomocnictwo szczególne oznacza udzielenie pełnomocnictwa w działaniu w konkretnej sprawie, która aktualnie toczy się przed sądem. Czy wiesz, jakie dane powinno zawierać pełnomocnictwo? Sprawdź, do pobrania darmowy wzór w formacie DOCX oraz PDF.

24 maja 2019

Cofnięcie pełnomocnictwa - kiedy może nastąpić?

Cofnięcie pełnomocnictwa nie jest uzależnione od wystąpienia jakichkolwiek przyczyn. Możliwe jest zatem odwołanie go w każdej chwili, niezależnie od tego, czy jest to pełnomocnictwo ogólne, szczególne czy rodzajowe. Przeczytaj artykuł i sprawdź!

24 maja 2019

Jaki rodzaj pełnomocnictwa wybrać?

Przy prowadzeniu działalności gospodarczej bardzo często zdarza się, że w niektórych sytuacjach posiadanie pełnomocnika usprawnia załatwianie spraw związanych z firmą. Sprawdź, jaki rodzaj pełnomocnictwa wybrać.

13 maja 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów