0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: podatek-od-sprzedazy-detalicznej

Artykuły:

Czy podatek od sprzedaży detalicznej stanowi koszt pośredni?

Od 2021 roku w Polsce obowiązuje nowe zobowiązanie podatkowe jakim jest podatek od sprzedaży detalicznej. Dotyczy on głównie podatników o najwyższych przychodach. Co obejmuje i czy można go odliczyć do przychodów? Przeczytaj artykuł i sprawdź!

21 grudnia 2021

Kto zapłaci podatek od sprzedaży detalicznej?

Podatek od sprzedaży detalicznej jest nową daniną, która została wprowadzona w Polsce. Jakie towary są nim objęte, kto jest nowym podatnikiem, a także jak danina może wpłynąć na poziom cen w sklepach? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

27 kwietnia 2021

Podatek od sprzedaży detalicznej – nowość w 2021 roku

Od 1 stycznia 2021 roku w Polsce obowiązuje nowe zobowiązanie podatkowe jakim jest podatek od sprzedaży detalicznej. Dotyczy on głównie podatników o najwyższych przychodach. Sprawdź jakie są stawki podatku oraz kiedy powstaje obowiązek podatkowy.

16 kwietnia 2021

Kontrowersyjny podatek handlowy

Podatek handlowy wywołuje pewne kontrowersje zwłaszcza w trakcie pandemii, gdy znacząco ograniczony jest handel. Co podlega opodatkowaniu? Przeczytaj i sprawdź na czym polega podatek od sprzedaży detalicznej i kto jest zobowiązany do jego uiszczania.

15 lutego 2021

Zmiany od 1 stycznia 2021 roku - wprowadzenie nowych podatków i podwyżek opłat

Jakie zmiany od 1 stycznia 2021 roku będą obowiązywać podatników? Kto będzie musiał zapłacić nowy podatek od cukru oraz opłatę małpkową? Przeczytaj artykuł i sprawdź, jakie nowe podatki i podwyżki wejdą w życie od nowego roku.

31 grudnia 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów