0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: lista-plac

Artykuły:

Lista płac - wzór z omówieniem wyliczania wynagrodzenia

Przedsiębiorca, który zatrudnia pracownika w ramach stosunku pracy jest zobowiązany do wypłaty wynagrodzenia oraz innych obowiązkowych świadczeń. Dowiedz się, jakie elementy powinna zawierać lista płac i pobierz darmowy wzór w formacie PDF i XLSX!

15 listopada 2022

Jakie elementy powinna zawierać lista płac?

Lista płac to powszechny dokument księgowy, na podstawie którego księgowane są wynagrodzenia pracowników. Czy jednak każdy przedsiębiorca jest zobowiązany do jej sporządzania? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakie elementy powinna zawierać lista płac?

19 lipca 2022

Księgowanie wynagrodzenia za poprzedni miesiąc - co warto wiedzieć?

Pod jaką datą należy ująć listę płac w przypadku księgowania za ubiegły miesiąc? Rozwiej wątpliwości związane z zaliczeniem wynagrodzeń do kosztów firmy. Przeczytaj i zobacz, jak prawidłowo powinno wyglądać księgowanie wynagrodzenia za poprzedni miesiąc!

10 stycznia 2022

Lista płac w KPiR - jak prawidłowo zaksięgować

Lista płac tworzona jest co miesiąc przez większość przedsiębiorców, aby na jej podstawie wypłacić wynagrodzenia pracownikom. Jak prawidłowo powinna być zaksięgowana lista płac w KPiR? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

4 maja 2021

Program kadrowo płacowy - wszechstronne wsparcie obsługi kadr i płac

Program kadrowo płacowy sprawdzi się idealnie zarówno dla małych jak i średnich firm zatrudniających pracowników. Prosta i intuicyjna budowa systemu, a także szereg praktycznych funkcji ułatwią funkcjonowanie działu kadrowego.

10 sierpnia 2018

Lista płac - jak należy zaksięgować w KPiR?

W jaki sposób, zatrudniając pracowników, może zostać zaksięgowana w kosztach uzyskania przychodów lista płac?

29 sierpnia 2017

Lista płac - jak powinno się ją sporządzić?

Lista płac sporządzana przez pracodawcę co miesiąc, ułatwia prawidłowe wypełnienie deklaracji podatkowych czy naliczenie składek odprowadzanych do ZUS. Pełni również istotną role przy księgowaniu wypłaconych pracownikom wynagrodzeń. Przeczytaj artykuł!

28 sierpnia 2017

Kartoteka wynagrodzeń - co wchodzi w jej skład?

Kartoteka wynagrodzeń jest bardzo istotnym dokumentam w każdej firmie zatrudniającej pracowników. W skład kartoteki wchodzą między innymi listy płac, dane dotyczące wynagrodzeń. Przeczytaj artykuł i sprawdź jak w prawidłowy sposób prowadzić te dokumenty!

22 sierpnia 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów