0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: przechowywanie-dokumentow

Artykuły:

Jak prawidłowo przechowywać dokumenty i dowody księgowe?

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą zobowiązani są do przechowywania dokumentacji księgowej. Jak prawidłowo przechowywać dokumenty i dowody księgowe? W artykule przedstawiamy najważniejsze zasady prowadzenia Księgi Przychodów i Rozchodów!

21 kwietnia 2021

Dokumenty księgowe - jak długo spółka ma je przechowywać?

Dokumenty księgowe ze względu na swój charakter dowodu rzeczowego, muszą być archiwizowane przez firmy. Kwestia przechowywania dokumentacji firmowej została szczegółowo uregulowana przez ustawę o rachunkowości. Dowiedz się więcej!

6 stycznia 2018

Przechowywanie dokumentów księgowych - czy wiesz, jak to robić?

Nie każdy przedsiębiorca wie, że właściwe przechowywanie dokumentów księgowych oparte jest o obowiązujące normy i procedury prawne. Dowiedz się, jak prawidłowo je przechowywać. Przeczytaj też o możliwości przechowywania dokumentów w wersji elektronicznej!

22 czerwca 2017

Przechowywanie dokumentacji podatkowej - ważne

Przedsiębiorcy mają obowiązek przechowywać dokumenty firmy. Czy wiesz, w jaki sposób powinno przebiegać przechowywanie dokumentacji podatkowej firmy oraz jakie są kary za uchybienia w tej kwestii? Sprawdź, odpowiedź w artykule!

17 października 2016

Obowiązki przedsiębiorcy zamykającego okres rozliczeniowy

Jeśli wystawia Pan dokumenty przychodowe - faktury, rachunki, korekty - w programie komputerowym, to konieczne będzie ich wydrukowanie.

22 października 2013

Obowiązek przechowywania dokumentacji firmowej

Prowadząc działalność gospodarczą należy przechowywać dokumentację firmową w oryginalnej postaci w siedzibie firmy lub jej oddziale.

12 sierpnia 2013

Jak przechowywać dokumenty przy prowadzeniu księgowości internetowej?

Korzystam z księgowości internetowej. Czy według przepisów powinnam drukować kopie wszystkich wystawionych paragonów i faktur?

1 lipca 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów