5 wyników dla tematu: umowa-na-czas-nieokreslony

Artykuły:

Czy umowa o pracę na czas określony może być dłuższa niż 33 miesiące?

Umowa o pracę na czas określony nie może być zawarta na bardzo długi czas. Istnieją ograniczenia w tym zakresie. przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na temat umów oraz czy umowa o pracę na czas określony może być dłuższa niż 33 miesiące? Wyjaśniamy!

26 lipca 2022

Umowa na zastępstwo – rozwiązanie i ponowna rekrutacja

Umowa na zastępstwo, choć ze swej istoty ma charakter doraźny, może trwać niekiedy dość długo, np. gdy zastępowany pracownik korzysta z następujących po sobie urlopów związanych z rodzicielstwem. Przeczytaj i dowiedz się więcej ile może trwa taka umowa!

20 maja 2022

Umowa na czas nieokreślony czyli nowy limit w praktyce

Już od kilku lat obowiązują nowe przepisy dotyczące zawierania umów terminowych. Zmienił się okres ich wypowiedzenia oraz zostały ustalone limity co do ich zawierania. Czy czwarta umowa będzie to już umowa na czas nieokreślony? Dowiedz się więcej!

24 marca 2022

Uchylenie limitów zatrudnienia na czas określony w umowie o pracę

Limity zatrudnienia terminowego polegające na ustanowieniu maksymalnej liczby umów o pracę na czas określony oraz łącznego okresu zatrudnienia na podstawie umów czasowych, określane skrótem 3/33. Czy możliwe jest uchylenie limitów zatrudnienia? Sprawdź!

15 marca 2022

Informacja o przekształceniu umowy na czas nieokreślony – czy powinna być przekazana?

Kodeks pracy pozwala na zawieranie umów na czas określony, jednak tylko w określonym limicie. Po przekroczeniu limitu umowa zostaje przekształcona z mocy prawa. Czy informacja o przekształceniu umowy na czas nieokreślony jest obowiązkowa dla pracownika?

8 lutego 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów