0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: wynagrodzenie-czlonka-zarzadu

Artykuły:

Wynagrodzenie członka zarządu a składki ZUS

Od 2022 roku zmieniły się zasady rozliczania wynagrodzeń dla członków zarządu. Jak wygląda kwesta składek i podatku od takiego wynagrodzenia? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jak prawidłowo ustalić wynagrodzenie członka zarządu!

15 marca 2023

Wynagrodzenie członka zarządu - rozliczenie

Wynagrodzenie członka zarządu podlega oskładkowaniu i opodatkowaniu w zależności od formy umowy, jaką zostało uregulowane. Dowiedz się, w jaki sposób zatrudnić członka zarządu i jak obliczyć jego wynagrodzenie. Przeczytaj nasz artykuł!

6 marca 2023

Zatrudnienie członka zarządu na podstawie umowy o pracę – wady i zalety

Członek zarządu może zostać zatrudniony w firmie na podstawie umowy o pracę. Rozwiązanie takie ma zarówno wady jak i zalety. Czym charakteryzuje się zatrudnienie członka zarządu na podstawie umowy o pracę? Dowiedz się więcej z artykułu!

20 lipca 2022

Wynagrodzenie członka zarządu na podstawie uchwały - warto wiedzieć

W funkcjonowaniu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, zarząd pełni kluczową rolę. Jako organ wykonawczy jest odpowiedzialny za prowadzenie spraw spółki i jej reprezentację na zewnątrz. Jak rozliczyć zatem wynagrodzenie członka zarządu? Sprawdź!

6 lipca 2022

Powołanie członka zarządu - wzór uchwały

W spółce z ograniczoną odpowiedzialnością zasadniczą funkcję pełni zarząd, który jest organem wykonawczym. Powołanie członka zarządu dokonywane jest na podstawie uchwały wspólników spółki. W naszym artykule znajdziesz darmowy wzór uchwały do pobrania!

7 października 2019

Pełnienie funkcji członka zarządu bez wynagrodzenia to też przychód

W spółce akcyjnej oraz w spółce z o.o. powoływany jest zarząd, w związku z czym może się zdarzyć, że członek zarządu pełni swoją funkcję bez wynagrodzenia. Sprawdź, czy pełnienie funkcji członka zarządu bez wynagrodzenia stanowi nieodpłatne świadczenie!

11 marca 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów