0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: zmiany-w-polskim-ladzie

Artykuły:

Składka zdrowotna w kosztach a dodatkowe korzyści dla podatnika!

Czy wiesz, że składka zdrowotna w kosztach na podatku liniowym oraz odliczana od przychodu na ryczałcie ograniczona jest dwoma osobnymi limitami odliczenia? Sprawdź, jak obniżyć zobowiązanie podatkowe o wartość zapłaconych składek zdrowotnych!

26 czerwca 2023

Tarcza antyputinowska - jakie zmiany w przepisach oferuje rząd!

Tarcza antyputinowska to działanie rządu przeciw inflacji i ogólnej sytuacji na rynku w związku z wojną na wschodzie. Przeczytaj w naszym artykule jakie korzyści nieść będzie tarcza antyputinowska oraz jakie segmenty ulegną zmianie!e

24 marca 2022

Likwidacja ulgi dla klasy średniej a w zamian inne preferencje podatkowe

Ministerstwo Finansów planuje likwidację ulgi dla klasy średniej. Już wkrótce pojawi się w tym zakresie projekt nowelizacji przepisów! Czy faktycznie nastąpi likwidacja ulgi dla klasy średniej? Czy podatnicy stracą na tej zmianie? Odpowiadamy w artykule!

24 marca 2022

Premier zapowiada zmiany w Polskim Ładzie

Zmiany w Polskim Ładzie wydają się nieuniknione. Zapowiedział je premier Mateusz Morawiecki na konferencji, która odbyła się w piątek 21 stycznia 2022 r. Zgodnie z zapowiedziami osoby do 12800 zł nie stracą. Jakie zmiany są planowane!

21 stycznia 2022

Zmiany w Polskim Ładzie. Senat wprowadził poprawki!

W czwartek Senat uchwalił ponad 70 poprawek do pakietu nowelizującego ustawy podatkowe. Proponowane zmiany w Polskim Ładzie to m.in. wejście w życie przepisów nowelizacji w 2023 roku! Co jeszcze proponują senatorzy? Odpowiadamy w tym artykule!

29 października 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów