0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Ostatnie artykuły autora:

Marketing internetowy

Public relations w małej firmie – 10 kroków do sukcesu

Uważasz, że public relations sprawdzi się tylko w dużych firmach? Nic bardziej mylnego! Poznaj metody komunikowania, dzięki którym przegonisz konkurencję. W poniższym artykule przedstawiamy 10 kroków, które pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu.

15 listopada 2019

HR w praktyce

Różnice międzypokoleniowe – jak motywować pokolenie X, Y i Z?

Pokolenie X, Y i Z - jakie są między nimi różnice? Z czego wynikają różnice międzypokoleniowe? Jak budować przekaz medialny dla różnych grup wiekowych? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się wszystkiego o różnicach międzypokoleniowych.

25 czerwca 2022

Marketing internetowy

Prasa jako skuteczna forma promocji w mediach

Czy prasa to nadal skuteczna forma na reklamę swojej firmy? Jakie są wady i zalety komunikacji marketingowej w prasie? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, jakie są typy prasy oraz w jakim rodzaju czasopisma chciałbyś się reklamować.

25 czerwca 2022

Prowadzenie biznesu

Organizacja wydarzeń – 10 rzeczy, o których warto pamiętać

Organizacja wydarzeń - zastanawiasz się jak to zrobić? Jak zorganizować wydarzenie firmowe lub integracyjne w większym gronie? Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj 10 najważniejszych rzeczy, o których warto pamiętać w czasie organizacji wydarzenia!

25 czerwca 2022

Marketing internetowy

Konkursy promocyjne – wygraj zaangażowanie twoich klientów

Konkursy promocyjne – co daje firmie ich organizacja? Jakie nagrody przyciągną największą ilość uczestników i czy warto w nie inwestować? Jeśli zastanawiasz się nad zorganizowaniem konkursu, wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w tym artykule!

17 stycznia 2022

Prowadzenie biznesu

Spotkania networkingowe - jak wykorzystać je w praktyce?

Spotkania networkingowe to idealny sposób, aby poznać nowych klientów i partnerów biznesowych. Przeczytaj artykuł i zobacz, jak zostać ekspertem w swojej dziedzinie oraz co zrobić, żeby spotkania networkingowe przyniosły jak najlepszy efekt!

25 czerwca 2022

Marketing internetowy

Planowanie kampanii reklamowej - jak to skutecznie zrobić?

Planowanie kampanii reklamowej to niełatwe zadanie, jednak niezwykle ważne z punktu widzenia marketingowca. Odpowiednio zaplanowana kampania niewielkim nakładem kosztów może skutecznie zwiększyć ilość naszych odbiorców. Przeczytaj i dowiedz się więcej!

25 czerwca 2022

Prowadzenie biznesu

Startup - czego może nauczyć się od korporacji?

Startup to nowo powstała firma, która szuka swojego modelu biznesowego i ścieżki dalszego rozwoju. Czy dzięki przejęciu niektórych elementów z życia korporacyjnego droga ta może być dla nich łatwiejsza? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

25 czerwca 2022

Prowadzenie biznesu

Zarządzanie wiedzą i informacją w mniejszych firmach – jak to zrobić?

Żyjemy w czasach, gdzie wiedza i informacja są bardzo cennym towarem. Firmy przetwarzają i gromadzą ogromne ilości danych, jednak nie zawsze wiedzą, jak usystematyzować ten proces. Przeczytaj i dowiedz się, jak powinno wyglądać zarządzanie wiedzą!

17 stycznia 2022

Marketing internetowy

Skuteczna promocja w mediach – reklama telewizyjna

Czy telewizja to nadal skuteczny nośnik reklamy? Czy reklama telewizyjna to skuteczna forma przekazu reklamowego i czy będzie odpowiednia dla Twojego produktu? Czy koszty reklamy telewizyjnej są wysokie? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej.

12 lutego 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów