0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: ulga-za-zle-dlugi

Artykuły:

Ulga za złe długi - jak prawidłowo wykazać w zeznaniu rocznym?

Na czym polega ulga za złe długi na gruncie podatku dochodowego? Jak powinna być wykazana ulga za złe długi w zeznaniu rocznym podatnika? Na jakim formularzu deklaracji rocznej należy wykazać ulgę za złe długi? Przeczytaj artykuł i sprawdź!

12 stycznia 2021

Ulga na złe długi - korekta podatku przy wierzytelności nieściągalnej

Jak dokonać korekty podatku przy wierzytelności nieściągalnej? Co jeśli wierzyciel uzyska korektę podatku, a dłużnik zapłaci należność z faktury VAT? Dowiedz się, na czym polega ulga na złe długi oraz jakie warunki należy spełnić aby z niej skorzystać.

20 maja 2020

Ulga na złe długi - jak skorzystać gdy dłużnik nie jest już vatowcem?

Co zrobić, gdy po dokonaniu transakcji i rozliczeniu podatków, kontrahent nam nie zapłacił? Brak zapłaty pozwala odliczyć zapłacony już podatek VAT. Ulga na złe długi - jakie są warunki aby z niej skorzystać, gdy kontrahent przestał być vatowcem?

21 kwietnia 2020

Ulga za złe długi – kiedy przedsiębiorca może z niej skorzystać?

Ulga za złe długi, czyli prawo do uiszczenia podatku VAT pomimo, iż kontrahent nie uiścił zapłaty. Kiedy przedsiębiorca może z niej skorzystać? Jakie warunki muszą zostać spełnione, aby skorzystać z ulgi za złe długi? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

6 marca 2019

Ulga za złe długi w transakcjach zagranicznych

Każdy przedsiębiorca ma obowiązek odprowadzenia podatku od sprzedanych towarów i usług. Gdy nie otrzyma zapłaty za swoje usługi może skorzystać z ulgi na złe długi. Przeczytaj i dowiedz się na czym polega ulga za złe długi w transakcjach zagranicznych!

1 marca 2018

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów