0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

11 wyników dla tematu: pracownik

Artykuły:

Wigilia firmowa – jak się do niej przygotować?

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na organizację firmowej Wigilii. Co zrobić, aby spędzony wspólnie z pracownikami czas przebiegł w radosnej atmosferze? Przeczytaj artykuł i zobacz, jak sprawić, aby Wigilia firmowa była naprawdę udana!

2 grudnia 2022

Future skills - umiejętności przyszłości, czyli rynek pracy w 2030 roku

Raporty wskazują kompetencje przyszłości, które mogą być niezbędne dla utrzymania swojej atrakcyjności na rynku pracy. Wiadomo już które umiejętności będą pożądane w przyszłym roku. Prognozy wybiegają jednak dalej i wskazują także kierunek na lata 2030.

6 czerwca 2019

Rekrutacja – gdzie należy szukać pracowników?

Rekrutacja - jak ją skutecznie zaplanować? Obecnie w niektórych branżach coraz trudniej o znalezienie specjalistów. Dlatego też musimy wiedzieć, gdzie szukać pracowników, gdzie działać w ramach rekrutacji. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

4 czerwca 2019

Rozmowa rekrutacyjna – 6 pytań do rekrutera

Rozmowa rekrutacyjna kojarzy się najczęściej z pytaniami zadawanymi przez rekrutera. Nic bardziej mylnego. Kandydat również powinien rozwiać swe wątpliwości, by podjęcie współpracy było świadomym wyborem obu stron. Przeczytaj i sprawdź, o co należy pytać.

30 maja 2019

Szkolenia dla pracowników – jak je sprawnie zaplanować?

Jak zwiększyć efektywność osób zatrudnionych w firmie? Odpowiednia organizacja szkolenia dla pracowników, poprzedzona dokładną analizą potrzeb może w tym pomóc. Co jeszcze brać pod uwagę, planując szkolenie? Poznaj kroki, które należy podjąć.

8 maja 2019

Zakończenie działalności - jak rozliczyć się z pracownikiem?

Nosisz się z zamiarem likwidacji działalności gospodarczej? Dowiedz się, jak po zamknięciu firmy dokonać rozliczeń z pracownikiem.

5 października 2016

Zajęcie wynagrodzenia pracownika przez komornika

Przedsiębiorca zatrudniający pracownika może spotkać się z różnymi sytuacjami. Częstą i dość skomplikowaną kwestią są zajęcia komornicze wynagrodzeń pracowniczych. Jak to prawidłowo rozliczyć? Kwestie te zostaną wyjaśnione w tym oto artykule!

28 września 2016

Pracownik

Pracownikiem może być osoba, która ukończyła 18 lat. W przypadku zatrudnienia osoby powyżej 16 roku życia, a która nie ukończyła 18 lat, stosuje się przepisy zawarte w artykule dziale 9 Kp. Zatrudnienie młodocianych. Jaka jest definicja słowa "pracownik"?

13 kwietnia 2015

Rozliczanie podróży służbowej pracownika

Podróż służbowa pracownika - przeczytaj, jak ją należy prawidłowo rozliczyć.

11 września 2014

Do czego przydaje się exit interview?

Zastanawiałeś się, dlaczego Twoi pracownicy podejmują decyzję o odejściu? Porzuć gdybanie – wykorzystaj exit interview. Cel, zasady i zalety exit interview – sprawdź!

11 sierpnia 2014

Pracownik zorganizowany i efektywny - od poniedziałku do piątku

Pięć dni rządzących naszym życiem. Od poniedziałku do piątku. Jak to wszystko się zaczęło? Będziesz pewnie zaskoczony tym, że nasz tydzień pracy wygląda tak dopiero od 1940 roku. Właśnie wtedy ustanowiono pięciodniowy system czasu pracy.

4 czerwca 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów