0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

10 wyników dla tematu: kontrola-panstwowej-inspekcji-pracy

Artykuły:

Jak przebiega kontrola PIP w zakresie urlopu wypoczynkowego?

Pracodawca, który dopuszcza się znacznych naruszeń w zakresie udzielania urlopów pracownikom powinien liczyć się z konsekwencjami finansowymi. Jak wygląda kontrola PIP w zakresie urlopu wypoczynkowego? Przeczytaj artykuł i dowiedz się!

3 lutego 2022

Ustalenia pokontrolne dokonane przez Państwową Inspekcję Sanitarną

Państwowa Inspekcja Sanitarna jest uprawniona do kontroli warunków higieny pracy w zakładach pracy w ramach tzw. zapobiegawczego oraz bieżącego nadzoru sanitarnego. Czym są ustalenia pokontrolne dokonane przez PIS? Przeczytaj ten artykuł i sprawdź!

24 września 2021

Jak wygląda kontrola PIP podczas pandemii?

W trakcie trwania pandemii większość działań kontrolnych została wstrzymana lub ograniczona do minimum. Jednak od stycznia 2021 kontrole Państwowej Inspekcji Pracy zostały wznowione. Jak wygląda kontrola PIP podczas pandemii? Sprawdź!

12 kwietnia 2021

Kontrola inspekcji pracy w czasie epidemii – czego należy się spodziewać?

Jakie zalecenia otrzymały jednostki inspekcji pracy? W jaki sposób powinny być przeprowadzane kontrole? Kogo dotykać będzie kontrola inspekcji pracy w pierwszej kolejności? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedzi na powyższe pytania!

10 września 2020

Kontrola Państwowej Inspekcji Pracy - jak się przygotować?

Kontrola Państwowej Inspekcji Pracy może dotyczyć nie tylko pracodawców. Co jest sprawdzane podczas kontroli i jak się do niej przygotować? Na co zwrócić szczególną uwagę? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, jak wygląda kontrola z PIP!

11 sierpnia 2020

Kontrole Państwowej Inspekcji Pracy - co najczęściej podlega weryfikacji?

W jakim celu przeprowadzane są kontrole Państwowej Inspekcji Pracy? Na co zwracają największa uwagę Inspektorzy Pracy w trakcie kontroli? Co będzie kontrolowane w 2019 roku? Przeczytaj artykuł, dowiedz się więcej i poznaj odpowiedzi na te pytania!

10 lipca 2019

Jakie konsekwencje może mieć kontrola Państwowej Inspekcji Pracy?

Kontrola Państwowej Inspekcji Pracy budzi niepokój wśród wielu przedsiębiorców. Jak przebiega taka kontrola? Czy musi być zapowiedziana? Jakie konsekwencje może mieć stwierdzenie nieprawidłowego wyniku kontroli? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

23 stycznia 2019

Co grozi za naruszenie zasad BHP i przepisów ochrony przeciwpożarowej?

Naruszenie zasad BHP oraz przepisów ochrony przeciwpożarowej skutkuje nałożeniem wysokich kar zarówno na pracodawcę, jak i pracownika. Przeczytaj i zapoznaj się z obowiązkami wynikającymi z wyżej wymienionych norm oraz konsekwencjami za ich złamanie.

22 stycznia 2019

Kontrola Państwowej Inspekcji Pracy

PIP ma prawo skontrolować każdego pracodawcę pod względem legalności i prawidłowości zatrudniania pracowników. Jak wygląda kontrola Państwowej Inspekcji Pracy? Czy jest zapowiedziana? Odpowiedzi na te [pytania znajdziesz w naszym artykule. Przeczytaj!

4 października 2016

Zasady działalności kontrolno-nadzorczej Państwowej Inspekcji Pracy

Czeka Cię kontrola PIP? Przeczytaj więcej na ten temat!

19 grudnia 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów