0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

11 wyników dla tematu: rozmowa-kwalifikacyjna

Artykuły:

Od czego zacząć poszukiwania pracy?

Poszukiwanie pracy to żmudny proces, ale nie awykonalny. Sprawdź gdzie szukać ofert pracy, jak napisać atrakcyjny życiorys oraz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

14 października 2022

Kandydat do pracy – czego od niego oczekujemy?

Najpewniej każdy z nas ma oczekiwania względem potencjalnych pracowników. Jaki jest więc idealny kandydat do pracy? Czy taki w ogóle istnieje? Na co zwracać szczególną uwagę podczas rozmowy rekrutacyjnej? Odpowiedzi znajdziesz w naszym artykule!

6 sierpnia 2019

Dlaczego chcesz pracować na tym stanowisku – co daje to pytanie?

Dlaczego chcesz pracować na tym stanowisku? – wielu rekruterów zadaje to pytanie osobom, które pojawiają się na rozmowie kwalifikacyjnej. Dlaczego warto je zadać? Co można „wyczytać” z odpowiedzi? Czy to pytanie jest kluczowe? Sprawdź w naszym artykule!

23 lipca 2019

Rozmowa rekrutacyjna – 6 pytań do rekrutera

Rozmowa rekrutacyjna kojarzy się najczęściej z pytaniami zadawanymi przez rekrutera. Nic bardziej mylnego. Kandydat również powinien rozwiać swe wątpliwości, by podjęcie współpracy było świadomym wyborem obu stron. Przeczytaj i sprawdź, o co należy pytać.

30 maja 2019

Candidate experience – jak wdrożyć go w firmie?

Wdrożenie do firmy candidate experience może zdecydowanie zwiększyć renomę naszego przedsiębiorstwa. Jednak na czym właściwie polega ten proces? O czym warto w związku z nim pamiętać? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedzi na te pytania!

18 kwietnia 2019

Rozmowa kwalifikacyjna - jakie pytania może zadać pracodawca?

Jak powinna wyglądać rozmowa kwalifikacyjna? Często zdarza się, że potencjalni pracownicy zostają zasypani serią pytań, które wcale nie powinny pojawić się w czasie rekrutacji. Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj listę pytań zakazanych.

10 kwietnia 2019

Dobre CV - jakie informacje powinno zawierać?

Życiorys jest pierwszą informacją jaka trafia do rekrutera o potencjalnym pracowniku. To jakie wrażenie wywrze CV zależy jedynie od osoby ubiegającej się o pracę. Sprawdź, jak sporządzić dobre CV, by zainteresować sobą pracodawcę!

4 stycznia 2018

Do czego mogą Ci się przydać referencje?

W początkowym etapie rekrutacji najistotniejsze jest CV, pozwalają one na wstępne zapoznanie się z sylwetką kandydata. Jednakże czy w późniejszym okresie pomocne może być posiadanie referencji. Sprawdź, skąd wziąć referencje oraz kiedy będą one przydatne!

2 sierpnia 2016

Planowanie własnej kariery zawodowej - Jak wzbudzić zainteresowanie pracodawcy? (cz.7)

Przy planowaniu własnej kariery zawodowej w czasie składania dokumentów oraz rozmów kwalifikacyjnych należy wzbudzić zainteresowanie potencjalnego pracodawcy swoją osobą. Sprawdź, jak wzbudzić zainteresowanie pracodawcy! Odpowiedź w artykule!

19 lipca 2016

Rozmowa kwalifikacyjna - dozwolone i zakazane pytania

Najbardziej stresującym etapem rekrutacji dla przyszłego pracownika jest rozmowa kwalifikacyjna. Sprawdź, o co można i warto pytać a od jakich pytań warto się powstrzymać oraz jaka grozi kara za dyskryminację kandydatów! Odpowiedź w artykule!

13 czerwca 2016

Jakie pytania zadawać na rozmowie kwalifikacyjnej?

Dzięki tym radom znajdziesz dobrego pracownika!

22 lipca 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów