0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

14 wyników dla tematu: krs

Artykuły:

Zmiany w spółce a wpis w rejestrze przedsiębiorców KRS

Każda zmiana danych w przypadku spółki prawa handlowego powinna być zgłoszona do Krajowego Rejestru Sądowego. Czy wiesz, kto zgłasza zmiany w spółce? Sprawdź, jak dokonać zgłoszenia zmiany danych, jakie dokumenty przygotować i jakie należy ponieść opłaty!

28 lutego 2023

Jednoosobowa spółka z o.o. jako alternatywa dla JDG

Zakładając firmę przyszły przedsiębiorca stoi przed wyborem formy prowadzenia działalności gospodarczej. Najczęściej wybieraną formą jest jednoosobowa działalność gospodarcza, jednak jednoosobowa spółka z o.o. z powodzeniem może być dla niej alternatywą.

17 listopada 2022

Czym jest warunkowe podwyższenie kapitału zakładowego?

Warunkowe podwyższenie kapitału zakładowego to objęcie nowych akcji w ramach dokonywanego podwyższenia kapitału zakładowego. Przeczytaj artykuł i sprawdź, jakie formalności wiążą się z dokonaniem warunkowego podwyższenie kapitału zakładowego.

27 listopada 2020

Jak funkcjonuje rejestr przedsiębiorców KRS?

Jakie zmiany przyniosła ustawa o zmianie ustawy o KRS? Czy teraz szybciej i łatwiej można załatwić sprawy w krajowym rejestrze sądowym? Przeczytaj, jak funkcjonuje krajowy rejestr przedsiębiorców KRS i przekonaj się, czy dużo się zmieniło?

27 marca 2019

Opłaty sądowe w postępowaniu rejestrowym - 2016

Niemalże każdy wniosek skierowany do sądu podlega opłacie. W zależności od tego o jaki wpis wnosimy wysokość opłaty będzie inna. Sprawdź jakie opłaty sądowe w postępowaniu rejestrowym obowiązują w tym roku!

1 stycznia 2016

Opłaty sądowe w postępowaniu rejestrowym - 2015

Niemalże każdy wniosek skierowany do sądu podlega opłacie. W zależności od tego o jaki wpis wnosimy wysokość opłaty będzie inna. Sprawdź obowiązujące stawki w 2015 roku.

1 stycznia 2015

Jednoosobowa działalność gospodarcza a wpis do KRS

Rejestracja w KRS firmy jednoosobowej.

28 sierpnia 2014

Opłaty sądowe w postępowaniu rejestrowym - 2014

Niemalże każdy wniosek skierowany do sądu podlega opłacie. W zależności od tego o jaki wpis wnosimy wysokość opłaty będzie inna. Sprawdź obowiązujące stawki w 2014 roku.

1 stycznia 2014

Jak sprawdzić wiarygodność firmy?

Istniejący od dłuższego czasu kryzys gospodarczy, zarówno na rynku polskim jak i rynkach międzynarodowych, rodzi wśród przedsiębiorców wiele obaw oraz wątpliwości co do rzetelności ich kontrahentów.

27 czerwca 2013

Opłaty sądowe w postępowaniu rejestrowym - 2013

Niemalże każdy wniosek skierowany do sądu podlega opłacie. W zależności od tego o jaki wpis wnosimy wysokość opłaty będzie inna. Sprawdź obowiązujące stawki w 2013 roku.

1 stycznia 2013

Opłaty sądowe w postępowaniu rejestrowym - 2012

Niemalże każdy wniosek skierowany do sądu podlega opłacie. W zależności od tego o jaki wpis wnosimy wysokość opłaty będzie inna. Sprawdź obowiązujące stawki w 2012 roku.

1 stycznia 2012

Opłaty sądowe w postępowaniu rejestrowym - 2011

Niemalże każdy wniosek skierowany do sądu podlega opłacie. W zależności od tego o jaki wpis wnosimy wysokość opłaty będzie inna. Sprawdź obowiązujące stawki w 2011 roku.

1 stycznia 2011

Opłaty sądowe w postępowaniu rejestrowym - 2010

Niemalże każdy wniosek skierowany do sądu podlega opłacie. W zależności od tego o jaki wpis wnosimy wysokość opłaty będzie inna. Sprawdź obowiązujące stawki w 2010 roku.

1 stycznia 2010

Opłaty sądowe w postępowaniu rejestrowym - 2009

Niemalże każdy wniosek skierowany do sądu podlega opłacie. W zależności od tego o jaki wpis wnosimy wysokość opłaty będzie inna. Sprawdź obowiązujące stawki w 2009 roku.

1 stycznia 2009

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów