0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: nowy-jpk_vat

Artykuły:

JPK_V7 w firmie budowlanej - nowa ewidencja podatku VAT!

Nowe Rozporządzenie Ministra Finansów wprowadziło nowy sposób ewidencjonowania podatku VAT. Od 1 października czynny podatnicy VAT mają obowiązek rozliczania podatku na podstawie pliku JPK_V7. Jakie zmiany wprowadza JPK_V7 w firmie budowlanej? Sprawdź!

9 grudnia 2020

Nowa struktura JPK VAT 2020 to nowe zasady ewidencjonowania!

Od 1 października 2020 roku wszystkie przedsiębiorstwa zobowiązane są do składania nowego pliku JPK_VAT w formie elektronicznej. Jakie nowe obowiązki nakłada nowa struktura JPK VAT 2020 na podatników? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na ten temat

29 października 2020

Nowa struktura JPK VAT z deklaracją – JPK V7M oraz JPK V7K

Nowa struktura JPK VAT z deklaracją – JPK V7M oraz JPK V7K - jest nie lada wyzwaniem dla podatników, bowiem szczegółowo weryfikuje zaistniałe operacje gospodarcze i dokonane transakcje niż dotychczasowy plik JPK_VAT. Sprawdź, nową strukturę JPK_V7!

16 października 2020

Nowy JPK_VAT jednak od 1 października!

Na skutek epidemii koronawirusa, wiele przedsiębiorstw musiało przełożyć swoje plany inwestycyjne na później. Nie inaczej jest z terminem wdrożenia nowego JPK_VAT. MF potwierdziło, że nowy JPK_VAT obowiązywał będzie dopiero od 1 października. Przeczytaj!

29 maja 2020

Nowy JPK_VAT - narzędzia do przygotowania i wysyłki pliku na stronie MF

Ministerstwo Finansów informuje, że udostępni narzędzia do przygotowania i wysyłki nowej struktury JPK_VAT, która będzie obowiązywała mikroprzedsiębiorców od 1 lipca 2020 r. Dowiedz się więcej, o tym jak będzie można dostarczyć nowy JPK_VAT!

30 stycznia 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów