0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: okres-wypowiedzenia-umowy-na-czas-okreslony

Artykuły:

Okres wypowiedzenia - ustalenie jego daty początkowej i końcowej

Okres wypowiedzenia umowy o pracę jest szczegółowo wyznaczony w przepisach prawa pracy. Poprawne ustalenie daty upływu okresu wypowiedzenia ma duże znaczenie. Przeczytaj, od czego zależy jego długość i jak ustalić dzień jego rozpoczęcia i zakończenia!

23 sierpnia 2023

Okres wypowiedzenia umowy na czas określony

Ile wynosi okres wypowiedzenia umowy na czas określony u danego pracodawcy? Jak prawidłowo wyliczyć okres wypowiedzenia umowy o pracę zawartej na określony czas? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

22 maja 2023

Wyjątki od limitów umów o pracę na czas określony, które może wykorzystać pracodawca

Zatrudniasz pracowników z umowami na czas określony? Zastanawiasz się, jak długo takie umowy mogą obowiązywać, ile można ich podpisać z jednym pracownikiem oraz czy przepisy uwzględniają wyjątki od limitów umów o pracę na czas określony? Sprawdź!

12 października 2022

Okres wypowiedzenia umowy o pracę na czas nieokreślony lub określony – art. 36 kp

Długość okresu wypowiedzenia jest regulowana przez art. 36 kp i zależy od czasu zatrudnienia u danego pracodawcy. W jaki sposób można rozwiązać umowę o pracę? Ile wynosi okres wypowiedzenia dla umów na czas określony i nieokreślony? Przeczytaj!

29 sierpnia 2022

Okres wypowiedzenia przy rozwiązaniu umowy o pracę

Gdy wypowiedzenie umowy o pracę składa jedna ze stron stosunku pracy, nie można zapomnieć o zastosowaniu odpowiedniego okresu wypowiedzenia. Jak ustalić jego wymiar? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak należy obliczać okres wypowiedzenia? Zobacz!

29 września 2021

Umowy na czas określony - zmiany w przepisach

Już o 22 lutego bieżącego roku nastąpią zmiany dotyczące rodzaju umów, zatrudniania na podstawie umowy na czas określony oraz jej wypowiedzenia. Zapoznaj się z nowymi przepisami prawa pracy! Sprawdź, co się zmieni! Dowiedz się więcej!

22 lutego 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów