0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: case-study

Artykuły:

DevOpsDays Warsaw

Bogate w wiedzę prezentacje przedstawią międzynarodowi eksperci, którzy aktywnie uczestniczą w światowych konferencjach branżowych. Z pewnością możecie spodziewać się solidnej dawki wiedzy, technicznych tematów i praktycznych case’ów.

2 października 2022

Case study - co to jest i komu to potrzebne?

Case study to nie tylko pojęcie akademickie i nieodłączny element badań naukowych. To także narzędzie, które może być przydatne w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Co to dokładnie jest i do czego może Ci się przydać? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się!

27 marca 2018

Case study – przykłady, na których możesz się uczyć

Odpowiednio napisane i skonstruowane case study może przyciągnąć rzeszę nowych klientów. Czym dokładnie jest i jak dobrze napisać case study? Jak można wykorzystać studium przypadku w biznesie? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi na te i inne pytania.

19 maja 2017

Studium przypadków

Studium przypadków (z ang. case studies) należy do nieco zapomnianych, ale wciąż skutecznych metod badawczych. Może wiązać się z olbrzymim wydatkiem, choć jak pokażemy na przykładzie, dobrze przemyślane może przynieść firmie niemałe zyski.

30 marca 2017

Skuteczne case study - 9 złotych zasad tworzenia

Skuteczne case study może pomóc w sprzedaży, tym samym w zdobyciu nowych klientów. Warto pisać studia przypadku ponieważ przynoszą one konkretne korzyści. Do pisania jednak trzeba podejść z głową. Poznaj 9 złotych zasad tworzenia case study!

25 września 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów