0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: ochrona-srodowiska

Artykuły:

Opłata recyklingowa - księgowanie w KPIR

Opłata recyklingowa jest pobierana za zakup toreb z tworzywa sztucznego, ale jednocześnie nie jest pobierana za bardzo lekkie torby na zakupy. Sprawdź, jak zaksięgować opłaty recyklingowe w kosztach dochodowych firmy oraz ile wyniosą kary za jej brak!

1 marca 2023

Program Czyste Powietrze – czy mogą z niego korzystać przedsiębiorcy?

Program Czyste Powietrze ma na celu zmniejszenie lub uniknięcie emisji zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery. Kto może zostać beneficjentem programu i gdzie można złożyć wniosek? W jakiej wysokości będą wypłacane dofinansowania? Sprawdź w artykule!

18 lipca 2019

Proces recyklingu odpadów - czym jest i jakie są jego rodzaje?

Ochrona otaczającego nas środowiska jest obowiązkiem, którego nie wolno bagatelizować. Jednym ze sposobów zmniejszania ilości śmieci jest recykling. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, na czym dokładnie polega proces recyklingu!

1 października 2018

Ochrona środowiska i obowiązki z nią związane

Dbanie o otoczenie jest również obowiązkiem przedsiębiorców. Ochrona środowiska regulowana jest przez Ustawę Prawo o ochronie środowiska. Czy wymagane jest pozwolenie na korzystanie ze środowiska? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

21 maja 2018

Ochrona środowiska - obowiązki przedsiębiorcy

Nie wszyscy przedsiębiorcy zdają sobie sprawę, że ochrona środowiska to jeden z obowiązków właściciela każdej firmy nie tylko przez zasady moralne czy etyczne. Mówi o tym także Prawo o ochronie środowiska! Sprawdź!

29 sierpnia 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów