0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: sprzedaz-bezrachunkowa

Artykuły:

Ewidencja sprzedaży bezrachunkowej - zasady prowadzenia

W sytuacji gdy przedsiębiorcy korzystają ze zwolnienia z obowiązku posiadania kasy fiskalnej, mają obowiązek ewidencjonowania tzw. przychodu bezrachunkowego. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź jak powinna wyglądać ewidencja sprzedaży bezrachunkowej!

27 lipca 2022

Ewidencja sprzedaży bezrachunkowej - wzór z omówieniem

Podatnicy, dokonujący sprzedaży na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej, nie muszą wystawiać faktur ani rachunków. Dowiedz się, jak wygląda ewidencja sprzedaży bezrachunkowej i pobierz darmowy wzór w formacie PDF lub DOC!

23 lutego 2022

Sprzedaż bezrachunkowa - jak ją prawidłowo dokumentować?

Czy wiesz, jak powinna być dokumentowana tzw. sprzedaż bezrachunkowa? Co powinna zawierać taka ewidencja? Jak to wygląda u podatników VAT, a jak w przypadku podatników korzystających ze zwolnienia? Sprawdź, jak wykazać sprzedaż bezrachunkową w JPK V7!

6 września 2021

Sprzedaż internetowa - ewidencjonowanie przychodów

W jaki sposób powinnam ewidencjować przychód ze sprzedaży internetowej, gdy korzystam ze zwolnienia z kasy fiskalnej?

5 lutego 2021

Ewidencjonowanie przychodów bezrachunkowych w KPiR

Ewidencjonowanie przychodów bezrachunkowych za pomocą specjalnej ewidencji sprzedaży bezrachunkowej jest obowiązkiem przedsiębiorców, którzy korzystają ze zwolnienia z kasy fiskalnej i dokonują sprzedaży na rzecz osób prywatnych. Dowiedz się więcej!

6 października 2020

Sprzedaż na rzecz osób fizycznych - jak prawidłowo ją udokumentować?

Przedsiębiorco, dokonujesz sprzedaży na rzecz osób fizycznych? Czy wiesz, w jaki sposób powinna być wykazywana sprzedaż na rzecz osób fizycznych? Sprawdź, kto może skorzystać ze zwolnienia z kasy fiskalnej! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

8 grudnia 2017

Kasa fiskalna a sprzedaż na festynie - kiedy obowiązkowa?

Sprzedaż towarów na festynach może wiązać się z obowiązkiem posiadania kasy fiskalnej. Sprawdź czy sprzedaż na festynach jest działalnością? Czy kasa fiskalna na festynach jest obowiązkowa? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w naszym artykule.

29 sierpnia 2017

Sprzedaż bezrachunkowa a zwrot towaru

Jak ująć zwrot towaru którego sprzedaż nie była udokumentowana paragonem w związku ze zwolnieniem z kasy fiskalnej?

2 kwietnia 2015

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów