0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Pomysł na biznes

Pomysł na biznes

Faktury elektroniczne w działalności gospodarczej

Podatnicy wraz z początkiem 2013 roku mają większą swobodę w wystawianiu i przesyłaniu faktur drogą elektroniczną. Jakie zalety maja faktury elektroniczne? Jak należy je wystawiać? Dowiesz się czytając nasz artykuł !

17 lipca 2019

Pomysł na biznes

Przedsięwzięcia proekologiczne - finansowanie

Ekologia to ostatnio bardzo popularny temat. Przedsiębiorcy, którzy dbają i wspierają przedsięwzięcia proekologiczne, mogą liczyć na dodatkowe fundusze z Unii Europejskiej. Sprawdź, czy się do nich zaliczasz!

13 czerwca 2019

Pomysł na biznes

Wybieramy nazwę firmy

Formalności związane z wyborem nazwy dla działalności gospodarczej.

25 sierpnia 2016

Pomysł na biznes

Turystyka w sieci

Na czym polega turystyka w sieci? W jakich formach występuje? Jakie są wady i zalety wirtualnych biur podróży? Przeczytaj nasz artykuł, poznaj odpowiedzi na te i inne pytania i dowiedz się więcej!

19 maja 2020

Pomysł na biznes

E-biznes – start w lepszą przyszłość na wyciągnięcie ręki

Internet jest niezwykle popularny, nic więc w tym dziwnego, że wiele sfer życia i pracy przenosi się do niego. Czym jest e-biznes? Jaka jest jego historia? Jakie przybiera formy? Przeczytaj nasz artykuł, by dowiedzieć się więcej!

26 sierpnia 2016

Pomysł na biznes

Samozatrudnienie w lepszej cenie?

Czy samozatrudnienie ma jedynie zalety? Dlaczego jest cenione przez pracowników? Czy pracodawca postępuje zgodnie z prawem, żądając od pracownika założenia działalności? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat.

28 marca 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów