0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

12 wyników dla tematu: jedno-konto-zus

Artykuły:

Zmiany 2018 - czyli 10 najważniejszych zmian z podatków i prawa

Zmiany 2018 - krótko, ale treściwie o 10 najważniejszych zmianach w prawie i podatkach, jak np. split payment, JPK_VAT, opłata recyklingowa, likwidacja PIT-40 czy jedno konto w ZUS. Przeczytaj, o najważniejszych zmianach, które obowiązują od nowego roku!

12 stycznia 2018

Jedno konto ZUS - jakie zmiany weszły wraz z nowym rokiem?

Od 2018 roku każdy przedsiębiorca posiada jedno konto ZUS do przelewu składek na rzecz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Jak opłacać składki na jedno konto do przelewów ZUS? Jakie zmiany czekają przedsiębiorców od nowego roku? Przeczytaj!

5 stycznia 2018

Indywidualny numer rachunku składkowego

Od początku 2018 roku przedsiębiorcy powinni wpłacać składki na indywidualny numer rachunku składkowego. W jaki sposób go uzyskać? Jak sprawdzić czy jest prawidłowy? Co zrobić, jeśli do końca roku nie otrzymamy przesyłki z ZUS? Przeczytaj i przekonaj się!

2 stycznia 2018

Gdzie znajduje się nr konta ZUS w PUE?

Od nowego roku zaczyna obowiązywać jedno konto ZUS. Gdzie znajduje się nr konta ZUS w PUE?

27 grudnia 2017

ZUS konto bankowe dla każdego przedsiębiorcy w 2018 roku

Jedną z większych zmian w 2018 roku jest to, że każdy przedsiębiorca otrzyma w ZUS konto bankowe do wpłaty składek. ZUS będzie wysyłał Informację o indywidualnym numerze rachunku. Przeczytaj i dowiedz się, kiedy otrzymasz swój numer rachunku w ZUS!

22 grudnia 2017

Nawyki - dlaczego są takie ważne w naszym życiu?

Nawyki nie zawsze są dobre. Niejednokrotnie sprawiają, że nasze życie nie jest do końca takie, jak byśmy tego chcieli. Czy mamy na nie wpływ i możemy to zmienić? Jak wypracować nowy nawyk? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedzi na te pytania.

22 grudnia 2017

Kiedy zostanie podany jeden nr rachunku na składki zus?

Od nowego roku 2018, składki ZUS przedsiębiorcy przekazywać będą jedną wpłatą, a nie jak to było dotychczas za pomocą kilku osobnych przelewów. Kiedy i w jaki sposób otrzymają jeden nr rachunku na składki ZUS? Dowiedz się więcej z naszego artykułu!

21 grudnia 2017

Przelew do ZUS - opłacanie składek na jedno konto w ZUS

Opłacanie składek na jedno konto w ZUS to nowy pomysł, który będzie obowiązywał od początku 2018 roku. Czy faktycznie uprości to rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych? Kiedy przedsiębiorca otrzyma NRS? Przeczytaj artykuł i przekonaj się!

20 grudnia 2017

Do kiedy dostanę indywidualny numer rachunku składkowego?

Do kiedy Zakład Ubezpieczeń Społecznych powinien przekazać przedsiębiorcy indywidualny numer rachunku składkowego?

20 grudnia 2017

Jak wykonać przelew do ZUS po utworzeniu jednego konta

Od nowego roku zaczną obowiązywać zmiany w sposobie opłacania składek ZUS. Zmiany dotyczą wprowadzenia indywidualnego numeru rachunku składkowego (NRS). Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak od nowego roku prawidłowo wykonywać przelew do ZUS!

21 listopada 2017

Jedno konto w ZUS - jakie zmiany nadchodzą?

Wraz z nowym rokiem, przedsiębiorców czekają duże zmiany w sposobie opłaca składek ZUS. Od stycznia zamiast trzech przelewów będzie dokonywany jeden - na jedno konto w ZUS. Jak będą rozliczane składki? Na jaki nr konta dokonywać wpłat? Sprawdź!

17 listopada 2017

Druczek wpłaty składek ZUS - skąd wziąć numer konta?

Od 2018 roku zostaną wprowadzone zmiany w opłacaniu składek ZUS. Od nowego roku będzie również obowiązywał nowy druczek wpłaty składek ZUS zawierający indywidualny numer rachunku składkowego (NRS). Sprawdź, czym jest ten numer i jak go uzyskać?

16 listopada 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów