0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: ruchomy-czas-pracy

Artykuły:

Doba pracownicza a ruchomy czas pracy w praktyce

Doba pracownicza nie jest równa dobie astronomicznej. W jaki sposób, kiedy i w jakim celu ustalamy dobę pracowniczą? Jakie są konsekwencje związane z jej naruszeniem? Dowiedz jak doba pracownicza a ruchomy czas pracy kształtują się w praktyce!

29 listopada 2022

Wypadek w drodze do pracy pracownika zatrudnionego w ruchomym czasie pracy

Jeśli doszło do wypadku, kiedy pracownik zmierzał do pracy lub wracał do domu pracodawca zobowiązany jest do wypłaty odpowiednich świadczeń. Kiedy stwierdza się, że wystąpił wypadek w drodze do pracy w przypadku ruchomego czasu pracy? Zobacz!

31 października 2022

Ruchomy czas pracy młodocianego

Istotnym obowiązkiem pracodawcy przy zatrudnianiu młodocianych jest zorganizowanie procesu pracy, które umożliwi im równoczesne kontynuowanie nauki. Służyć temu może ruchomy czas pracy. Przeczytaj i dowiedz się więcej w tym temacie!

20 października 2022

Ruchomy czas pracy w systemie podstawowym

Sposoby wprowadzenia rozkładów ruchomego czasu pracy wymagają współpracy obu stron stosunku pracy. Co to dokładnie oznacza? Na czym polega ruchomy czas pracy? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej na temat ruchomego czasu pracy w firmie!

6 października 2022

Elastyczny czas pracy w praktyce

Elastyczny czas pracy oferowany pracownikom staje się coraz bardziej popularny wśród pracodawców. Dotyczy to szczególnie w firmach branży IT lub gastronomii. Na czym polega? Jak się go rozlicza? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

26 lipca 2022

Jak rozliczać czas pracy w delegacji, gdy pracownik ma ruchomy czas pracy?

Ruchomy czas pracy polega na ustaleniu różnych godzin rozpoczynania czasu pracy lub też przedziału czasu, w którym pracownik decyduje o godzinie rozpoczęcia pracy. Jak rozliczać czas pracy w delegacji, gdy pracownik ma ruchomy czas pracy? Przeczytaj to!

30 czerwca 2022

Ruchomy czas pracy - jak go stosować?

Coraz więcej firm decyduje się na elastyczne kreowanie czasu pracy. Ruchomy czas pracy to zdecydowanie wygoda dla pracowników. Pracodawcy powinni jednak pamiętać, że powinien on spełniać określone normy. Jakie? Przeczytaj artykuł i sprawdź!

23 czerwca 2022

Wprowadzenie ruchomego czasu pracy - wymogi formalne

Ruchomy czas pracy jest jednym z wielu różnych systemów czasu pracy regulowanych przez Kodeks pracy. Kto może stosować taki system czasu pracy? Na czym polega? Przeczytaj i dowiedzie się jak wygląda wprowadzenie ruchomego czasu pracy!

15 kwietnia 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów